Sonda o kobietach

Polska 2012

Trzydziestu mężczyzn, którzy nie przekroczyli 30. roku życia, zostało poproszonych o wypowiedzenie się na temat doświadczeń, przeżyć i refleksji związanych z kobietami.

  • Czas trwania: 29 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Mateusz Głowacki

Sonda o kobietach w telewizji

ZwińRozwiń
  • Czwartek 06.10.2016 02:25

    TVP 2

Twórcy

  • Mateusz Głowacki Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Trzydziestu mężczyzn, którzy nie przekroczyli 30. roku życia, zostało poproszonych o wypowiedzenie się na temat doświadczeń, przeżyć i refleksji związanych z kobietami. Respondenci opowiadają, jak się zakochiwali, jak podrywali, jak żyli w związkach i jak się rozstawali. Humorystyczny obraz młodego pokolenia nie odkrywa nieznanych prawd. Ukazuje tajemnicę, którą kobieta jest dla mężczyzny.

Film dokumentalny o kobietach widzianych z punktu widzenia młodych mężczyzn. Trzydziestu chłopaków przed trzydziestką zostało poproszonych o wypowiedzenie się przed kamerą na temat ich stosunku do kobiet oraz ich doświadczeń, przeżyć i refleksji z nimi związanych. Respondenci opowiadają o tym, jak się zakochali, jak podrywali swoje kobiety, jak żyli z nimi i jak się rozstali. Ten lekki i humorystyczny obraz młodego pokolenia nie odkrywa przed widzem nieznanych wcześniej prawd, przeciwnie ukazuje to, co wszyscy doskonale wiemy. Kobieta stanowi dla mężczyzny tajemnicę, której odgadnąć niepodobna.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×