Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far from Home, USA 2019

W Europie, gdzie Peter Parker spędza wakacje z przyjaciółmi, trwa seria ataków pustoszących kontynent. Spider-Man i Mysterio łączą siły, aby odnaleźć sprawców i przeciwdziałać tragedii.

 • Czas trwania: 124 minut, Gatunek: Film sensacyjny
 • Reżyseria: Jon Watts

Spider-Man: Daleko od domu w telewizji

ZwińRozwiń
 • Środa 28.02.2024 13:15

  Polsat Film

 • HIT Dnia

  Piątek 23.02.2024 21:05

  Polsat

 • Powtórka

  Poniedziałek 15.01.2024 15:30

  Polsat Film

 • Sobota 13.01.2024 16:10

  Polsat Film

 • Poniedziałek 01.01.2024 12:55

  Polsat

 • Powtórka

  Niedziela 26.11.2023 11:20

  AXN

 • Powtórka

  Sobota 25.11.2023 14:30

  AXN

 • HIT Dnia

  Niedziela 19.11.2023 20:00

  AXN

 • Powtórka

  Wtorek 24.10.2023 16:05

  Polsat Film

 • Niedziela 22.10.2023 18:15

  Polsat Film

 • Powtórka

  Piątek 06.10.2023 23:50

  AXN

 • Powtórka

  Niedziela 01.10.2023 22:50

  AXN

Multimedia

Obsada

 • Tom Holland jako Peter Parker / Spider-Man
 • Samuel L. Jackson jako Nick Fury
 • Jake Gyllenhaal jako Mysterio / Quentin Beck
 • Marisa Tomei jako May Parker
 • Jon Favreau jako Happy Hogan
 • Zendaya jako MJ
 • Jacob Batalon jako Ned Leeds
 • Tony Revolori jako Flash Thompson

Więcej »

Twórcy

 • Chris McKenna Scenariusz
 • Erik Sommers Scenariusz
 • Jon Watts Reżyseria
 • Kevin Feige Producent
 • Amy Pascal Producent
 • Victoria Alonso Producent
 • Avi Arad Producent
 • Eric Hauserman Carroll Producent

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Peter Parker postanawia spędzić wakacje w Europie w towarzystwie najlepszych przyjaciół: Neda, MJ oraz reszty gangu. Chłopak marzy, aby chociaż na chwilę udało mu się zapomnieć o swojej tożsamości superbohatera. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że nie będzie to możliwe. Nick Fury prosi go pomoc w odnalezieniu sprawców, którzy stoją za serią ataków pustoszących kontynent. Spider-Man i Mysterio łączą siły, aby przeciwdziałać tragedii.

Peter Parker powraca jako Spider-Man w nowym filmie "Spider-Man: Daleko od domu". Superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół - Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. Jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter - z wielkimi oporami - decyduje się pomóc Nickowi Fury'emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.

Komentarze

Skomentuj
 • KOMU przeszkadzają poniższe komentarze z niezależnymi źródłami: „Tusk utajnił raport NIK o jego umowie z Rosją🇷🇺 - DLACZEGO?”, „Świadek koronny, na którego powoływał się Tusk, oskarża Tusków o przyjęcie ŁAPÓWKI od Rosjan🇷🇺”, i dalsze tym podobne? Co ICH politycy mówią o KŁAMANIU? ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  Członek RPP i doradca Donalda Tuska, ze źródłowym video w drugim linku:

  twitter com gosc_radiazet status 1646412814284627968

  twitter com hipopokryzja status 1646399647441666048

  wpolityce polityka 642657-doradcy-podpowiadaja-zeby-klamac-wiec-tusk-klamie

  --

  Tusk: „Nigdy złego słowa nie powiem o Grabowskim” - nagrało się, pokazali w polskiej telewizji.

  12.08.2023 23:51
 • Jola mazowieckie l. 23 wylize brudne pachyza darmo (fetysz) nr tel 731070806 (gość)

  hejka, jak jesteś chętny czytaj na końcu, oto moje opowiadanie: Następnego dnia, gdy list dotarł do agentów, unosił się piękny smród. Kurier lizał brudny bagażnik ładunku i brudnego buta Charge'a. Gdy ładunek przetnie taśmę ROVIO, Z entuzjazmem chciał zrobić kupę gnoju. Przeczytał, że Rovio zdecydowało się wysłać im próbną wersję gry Angry Birds, ponieważ w środku... [Red. Na lewo stylowa kupa Charge'a dla komiki przypominająca ptaka z Angry Birds; na prawo malunek ptaka na ścianie celi więziennej namalonowany przy pomocy kału więźnia. Malunek ten zachwycił najwyraźniej strażników.]

  ...Na przyszłość opłata zabija w gratkę tasakiem ziewające ścierwo w imieniu przedsiębiorcy filmowego i filantropa, przedstawiciela wytwóni gier Rovio. Charge zaczął grać jak szalony. Najbardziej lubił muzykę Ariego Pulkkinen. Nagle, siedząc na kanapie, na środek pokoju, zaczął pluć w rytm tej piosenki:

  Ław-ław-ław! Wypić! Pew-pew-pew! Wypić! Pew-pew-pew-pew-pew-pew-pew-pew-pew-pew! Pew-pew-pew! Pew-Pew-Pew-Pew-Pew-Pew-Pew-Pew!... Trace nie wiedział. Weszła do pokoju nie zwracając uwagi na dużą kałużę śliny na środku pokoju. Upadając, złamała stopą nogę stołu, powodując, że wszystko na stole ją zmiażdżyło. Między innymi spadła na nią miska Śledź. Być całkowicie pokryty śledziem. Junker Charge rzucił go i zaczął wyjmować kawałki śledzia i połykać je, mlaskając w rytm piosenki. piosenki. Olej śledziowy również nie był ekstrahowany. Wszystko pachniało rybą. W rytm tej piosenki Ward nagle wybuchnął śmiechem:

  - Hahaha! Ha! Hahaha! Ha! Ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha! Hahaha! Hahaha! Ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha!...

  "Zacząłem się śmiać i chciałem siusiu" – relacjonuje Charge. Sika w kącie, sika w rytm piosenki. "Zabronił mi nawet wstawać" – relacjonuje Trace. Pod nim robił wiele dziwnych rzeczy. Jest pod wrażeniem muzycznej pasji 27-letniego fińskiego muzyka i autora motywu. Kałuża moczu zwiększyła się w niekontrolowany sposób i była czysta Podłoga już nie. Trace była cała zawalona chlebem i śledziami, które leżały na całej niej, tak zdrętwiałe, że nic nie rozumiał. Myślał, że ładunek oblał go wodą Próbowała pozbyć się rybiego zapachu i instynktownie wylądowała w kałuży moczu swojego pracodawcy myśląc, że to woda. Po zjedzeniu śledzia ze śladu, ładunek znika Był w toalecie i grał w Angry Birds na PSP, a Trace płakała przez chwilę, a potem poszła pod prysznic. W toalecie pacjent Charge głośno jęczał, pierdział i rytmicznie oddawał luźne śłuzowate stolce. W rytm... Piosenki:

  Sześć sześć sześć! Mający szczęście! Cholera! Mający szczęście! Śliwka-śliwka-bum-bum... Albo jak wolicie: - Shit-shit-shit! Fart! Shit-shit-shit! Fart! Ploom-ploom-Boom-Boom... [red. org.]

  Był tak szczęśliwy, że zaczął robić własnego ptaka myjącego kał w lustrze. Ptak z kału był piękny w lustrze i przypominał ścienny mural więźnia w mikro-skali. Potem zrobił też czerwonookiego ptaka ze swoich odchodów i Umieść w kuchence mikrofalowej. Trace coś sobie uświadomił... bo bardzo śmierdziało w helikopterze. Otworzyła kuchenkę mikrofalową i nagle spryskało jej włosy "ciepłymi ptasimi odchodami" [red. kupą Charge'a w kształcie ptaka]. krzyczała Krzyknął i zemdlał. Szał Charge'a na punkcie gry skończył się wieczorem, ale nadal uwielbiał pierdzieć i srać w rytm klasycznego motywu. I śpiewaj głośno: "Kurwa Mać Games, Kurwa Mać Games, Kurwa tri-la-la-la-la la-la, Kurwa Hui Games, Kurwa Hop Games, Kurwa tri-la-la-la-la la-la..."

  Wieczorem udali się do siedziby Magmy i wrócili, aby włamać się do komputera. Nagle do pokoju zanadszedł Cyborg Magma. koniec promocji. lód 89 zł z połykiem 165 zł takie usługi równiesz, kontakt 731070806 plz. puszczam seksowne dziewczęce bąki w twarz jak ktoś lubi. ;) i'm bad girl!

  12.08.2023 19:46
 • Tusk utajnił raport NIK z 2013r. o jego umowie gazowej z Rosją🇷🇺 z 2010r. - DLACZEGO? Czy historia zawarcia tej umowy świadczy o ŁAPÓWCE? Redaktorzy z energetyka24, których tak chętnie pokazywały PO-wolne-media, gdy krytykowali rząd za sprawę kopalni Turów, nazywają umowę Tuska największą aferą od 1989r. ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  money NIK ujawnil raport o umowach gazowych,199,0,2410183

  (money to wp, czyli tzw. „wolne media” platformowe)

  energetyka24 Thriller polityczny bez zakonczenia szokujace kulisy negocjacji gazowych z 2010 roku

  energetyka24 Niekompetencja naruszanie prawa nierzetelnosc miazdzacy raport NIK o umowach gazowych z 2010 roku

  money Gazprom Polska przesyl gazu,218,0,2411994

  energetyka24 Rewolucja na Jamale kuriozalna umowa z Gazpromem przechodzi do historii analiza

  energetyka24 Kaczynski mial racje gaz z USA znacznie tanszy od rosyjskiego analiza

  nik gov Umowy gazowe raport NIK w calosci jawny

  --

  Strona "nik gov" podaje, że do utajnienia raportu NIK wystarczyła decyzja ministerstwa rządu Tuska.

  To Tusk w 2009r. umieścił w urzędowej instrukcji negocjacyjnej nakaz dla Pawlaka wynegocjowania umowy obowiązującej do 2037r., z ceną gazu wyznaczaną wg ceny ropy naftowej. Dlatego przez Tuska płaciliśmy Rosji za gaz dużo drożej niż reszta Europy, która nie miała w swoich umowach takiego zapisu. Dodatkowo umowa Tuska umożliwiła Rosji niepłacenie za tranzyt gazu - należne Polsce każdego roku co najmniej 2 MILIARDY przepadły.

  12.08.2023 19:17
 • Tzw. mały świadek koronny, na którego powoływał się Tusk (pokazali go w polskiej TV) w sprawie taśm prawdy o PO „Sowa i przyjaciele” z 2015r., oskarża Tusków o przyjęcie 600 000 euro ŁAPÓWKI na rzecz rosyjskiego🇷🇺 węgla. (gość)

  Czy z podobnych powodów powstała największa afera - umowa gazowa Tuska z Rosją🇷🇺 z 2010r. (wg odtajnionego raportu NIK z 2013r.) i afera zaniechania i opóźniania budowy gazoportu (raport NIK)?

  Informacja o oskarżeniu została podana w polskiej telewizji po odtajnieniu przez prokuraturę całości zeznań świadka w toczącym się procesie. Niemieckie media i tutejsze PO-wolne-media znów okazały się za PO-wolne - totalnie „nie zdążyły” o tym poinformować.

  Mina Tuska poproszonego o skomentowanie oskarżenia o rosyjską łapówkę była najlepszym komentarzem. Zasłoniła go „dziennikarka” telewizyjna z PO-wolnych-mediów odmawiając w jego imieniu komentarza - tzw. „wolne media” i ich tzw. „dziennikarze”...

  Od tego czasu Tusk już nie wspomina o sprawie taśm prawdy o PO „Sowa i przyjaciele” z 2015r, DLACZEGO?...

  Tusk, gdy był premierem, podjął tylko jedną decyzję sprzeczną z interesem Niemiec - próbował zawrzeć umowę gazową z Rosją do 2037r., co Niemcy przy pomocy przysłanych komisarzy UE mu udaremnili, bo od 2022r. chcieli być hurtownikiem rosyjskiego gazu z NordStream2 na Europę. Dlatego ostatecznie Tusk zawarł umowę gazową do 2022r. Dwu-trzykrotnie zawyżone ceny gazu dla Polaków w umowie gazowej Tuska Niemcom oczywiście nie przeszkadzały.

  12.08.2023 19:05
 • W 2020r. został wygrany proces przed sądem szwedzkim wytoczony w 2016r. przez rząd PiS przeciw Rosji🇷🇺. Zostało zasądzone i wypłacone Polsce 1.5 MILIARDA dolarów odszkodowania za umowę gazową Tuska z 2010r. Jaką ŁAPÓWKĘ trzeba dać rządowi innego kraju, żeby uzyskać tak korzystną dla siebie umowę sprzedaży gazu? ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  money gospodarka PGNIG wygrywa z Gazpromem wyrok sie uprawomocnil 6757144556059232a

  (money to wp, czyli tzw. „wolne media” platformowe)

  pgnig Szwedzki sad potwierdzil zwyciestwo PGNIG w postepowaniu arbitrazowym 10184

  --

  Szwedzki sąd w prawnym uzasadnieniu wyroku: "ta umowa gazowa [Tuska] jest zaprzeczeniem wszelkich zasad wolnego handlu".

  12.08.2023 18:58
 • Raport NIK ujawnił, że Tusk po przejęciu rządów w 2007r. porzucił zainicjowaną przez rząd PiS budowę gazoportu. Przez 2 lata PO „nie miało czasu” nawet na stworzenie urzędowych przepisów koniecznych do wybudowania gazoportu. A Putin w 2022r. zakręcił kurki w gazociągu dla Polski. ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  gospodarka dziennik news artykuly 484222 Ministerstwo Skarbu chcialo utajnic raport NIK o gazoporcie

  (dziennik to tzw. „wolne media”)

  wgospodarce 18985 o gazoporcie nieprawidlowosci brak nadzoru ocean niekompetencji

  polska-morska Terminal LNG w Swinoujsciu dlaczego rzad PO opoznial kluczowa dla Polski inwestycje

  energetyka24 Krotka historia pewnego gazoportu komentarz

  polskieradio24 3043211 Terminal LNG w Swinoujsciu zasluga PO i Tuska niekoniecznie najwazniejsze fakty

  --

  PO tak „budowało” gazoport, że przez całe swoje rządy nie zdążyli go wybudować, a na taśmach prawdy o PO „Sowa i przyjaciele” z 2015r. mówili, że „może będzie w 2017”.

  12.08.2023 18:55
 • Czym różni się artykuł w TVN24 „Gazeta.RU🇷🇺: NASZ CZŁOWIEK TUSK” w wersji po napaści Rosji na Ukrainę względem oryginału z 2008r.? Za co putinowska Rosja nazwała Tuska „naszym człowiekiem w Warszawie”? ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  tvn24 Gazeta RU Nasz czlowiek Tusk ra48624

  (Czy TVN to tzw. "wolne media" czy już tylko "Tuskwizja"?)

  --

  Czy zniknęła ponad połowa artykułu zawierająca pochwały dla Tuska za odmrożenie stosunków z Rosją po rządach PiS i przyjęcie przez rząd Tuska uległej postawy wobec Rosji? A jeśli tak, to dlaczego?...

  A wyznawcy TVN twierdzą, że to hasło to wymysł PiS...

  12.08.2023 18:52
 • Urzędnicy UE w polskich telewizjach: „Przyjmiecie imigrantów od Niemiec, albo będziecie płacić”. Gdy polskie telewizje pokazały wojnę na ulicach Francji i Belgii i policję francuską broniącą się przed gangami o nie-europejskim wyglądzie, Tusk na czas wyborów „zmienia zdanie” o imigrantach i wygłasza w internecie przemówienia anty-imigracyjne, a TVN wymyśla hasło, które powtarza jak mantrę: „temat nie istnieje” - czego się boi? ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  wiadomosci dziennik swiat artykuly 9225285,przestepczosc-klanowa-w-niemczech-rosnie-w-sile-msw-ma-pomysl-jak-ro

  (dziennik to tzw. „wolne media”)

  ---

  Tusk nie mówi przy tym o nielegalnych imigrantach, z którymi teraz mają problem Niemcy i Francja, tylko o legalnych pracownikach sezonowych, a zamiast ilości przyjętych pracowników sezonowych w czasach rządów PiS podaje... ilość podań o przyjęcie do Polski, i porównuje to z ilością faktycznie przyjętych pracowników w czasach rządów PO.

  Nie bierze się za darmo emerytury z Brukseli dwa razy większej niż pensja obecnego premiera czy prezydenta RP, i nie za darmo przywiozło się z Brukseli miliony...

  12.08.2023 18:47
 • Dane od niemieckich służb: z 1 mln imigrantów z lat 2014-2016 ok. 3% to uchodźcy (głównie chrześcijanie, w tym kobiety i dzieci), reszta to nielegalni imigranci islamscy, sami mężczyźni. Ogółem tylko 10% z tego miliona ma stałą pracę, 40% ma już założone kartoteki policyjne za działalność KRYMINALNĄ. Statystycznie co piąty islamista uważa, że KOBIETA NIE MA DUSZY - ilu takich jest naprawdę? Czy nielegalny imigrant to wg Niemiec „inwentarz”, który można wywieźć do innych krajów? ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  wiadomosci dziennik swiat artykuly 9225285,przestepczosc-klanowa-w-niemczech-rosnie-w-sile-msw-ma-pomysl-jak-ro

  (dziennik to tzw. „wolne media”)

  ---

  To te 40% Niemcy chcą wepchnąć Polsce i innym krajom. A co Tusk o tym: „To są biedni ludzie, którzy szukają swojego miejsca na ziemi”. Nagrało się, pokazywali w polskich TV. „Zmienił zdanie” gdy słupki sondażowe okazały się nieprzychylne nielegalnym imigrantom. A po wyborach zrobi, co mu Berlin🇩🇪 albo Moskwa🇷🇺 każe - jak poprzednio gdy rządził...

  Nie za darmo dają emeryturę z Brukseli dwa razy większą niż pensja obecnego premiera czy prezydenta RP...

  Pokazali też w polskiej telewizji jednego z tych tuskowych „biednych” w Berlinie: „Jestem tutaj. Kosztowało mnie to 10 000 dolarów, ale jestem”. Komu zapłacił?

  12.08.2023 18:40
 • Taśmy prawdy o PO z restauracji „Sowa i przyjaciele”: „-Teraz to nie narkotyki, tylko VAT. Zakładasz firmę... -W jakiej branży? -Wszystko jedno, i tak za kilka tygodni zmienisz”. Tak zaczynało się szkolenie w PO na taśmach prawdy. Czy to dlatego Tusk gdy rządził nie uszczelnił przepisów VAT? W latach 2008-2015 budżet Polski stracił przez lukę VAT co najmniej 250 miliardów zł. ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  money gospodarka wiadomosci artykul luka-vat-raport,1,0,2419201

  (money to wp, czyli tzw. „wolne media” platformowe)

  --

  Gdy rząd Morawieckiego uszczelnił VAT, odnalazła się góra „piniędzy”, których według ministra finansów w rządzie Tuska „nie ma i nie będzie”.

  12.08.2023 18:38
 • Biskupi polscy o protestach opozycji: „kłamstwo chodzi po ulicach”. Arcybiskup niemiecki: „demokracja w Polsce ma się dobrze, nigdy nie miała się lepiej”. Tusk: „niektóre kościoły to są wprost twierdze PiSu”. Dlatego PO-wolne-media wymyśliły propagandowe hasełko „ksiądz to pedofil”. Dlatego powstał film TVN oskarżający świętego papieża-Polaka o tuszowanie pedofilii na podstawie materiałów spreparowanych przez SB. ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  tvn24 Polska papiez Jan Pawel II wiedzial o pedofilii w kosciele kim byli ks Sadus Surgent i Loranc bohaterowie Franciszkanska 3 6798553

  dorzeczy kraj 423106 TVN ma klopoty KRRIT wszczela postepowanie za film o papiezu

  tvp info 68948126 Tuskowi wszystko sie pomieszalo za atak na Jana Pawla II winaobarczylpis

  --

  Gdy po tym spadły Tuskowi słupki sondażowe, TVN puszczał religijne filmy o papieżu.

  12.08.2023 18:36
 • do Ja (gość)

  fajne to były spidery Raimiego. Nie umiesz wysiedzieć cweru w pampersie, 30 godzin i 2 piszesz, jprdl.

  11.08.2023 23:24
 • Ja (gość)

  Bardzo fajny film tylko szkoda że trwa 2 i chyba 30 godziny.

  11.08.2023 15:02
 • Kurwa Bawół (gość)

  Kurwa games in my ass Kurwa crimes coming down on moon, in my ass, in your ass babe, Kurwa games, are coming now... „Mówię ci. Ludzie przychodzą i odchodzą w lesie A Deeks mówi: „To kurwa Kłapouchy, więc to się nie liczy”. Kutas "Ha ha!" Wracam, rozmawiam, ale Deeks coś wie I? Cholerna liczba to dla nich trzy pieprzone patyki. Ale Edukuj - pamiętaj świnio - nie dla edukacji Lub Puffball and Piglets, to wielki i chwalebny A. Dodał: „Obsceniczne to coś, co każdy może przyjść i oddychać W." Świnia chrząknęła i rozejrzała się, wymiotując jak kawaler i latarnia Wsparcie...

  10.02.2023 19:45
 • Ja (gość)

  Polecam :)

  10.02.2023 16:25
 • Kurwa Bawół (gość)

  Kurwa games in my ass Kurwa crimes coming down on moon, in my ass, in your ass babe, Kurwa games, are coming now... „Mówię ci. Ludzie przychodzą i odchodzą w lesie A Deeks mówi: „To kurwa Kłapouchy, więc to się nie liczy”. Kutas "Ha ha!" Wracam, rozmawiam, ale Deeks coś wie I? Cholerna liczba to dla nich trzy pieprzone patyki. Ale Edukuj - pamiętaj świnio - nie dla edukacji Lub Puffball and Piglets, to wielki i chwalebny A. Dodał: „Obsceniczne to coś, co każdy może przyjść i oddychać W." Świnia chrząknęła i rozejrzała się, wymiotując jak kawaler i latarnia Wsparcie...

  10.02.2023 12:01
 • haczyk (gość)

  i tu jest wlasnie ten haczyk!

  11.08.2022 12:44
 • Ktoś napewno (gość)

  Mego fajny film polecam wszystki:)

  22.04.2022 16:53
 • I znowu TV (gość)

  Kto dopiero po 23:00 puszcza takie dziecinne filmy?

  27.02.2022 06:47
 • Zajebiste film (gość)

  Zajebisty ten film dla fanów Marvela !

  20.02.2022 11:32
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 4.3 Głosów: 6

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×