Sport i sztuka - o dwóch pasjach Wojtka Fibaka

Polska 2006

Film dokumentalny przedstawiający wybitnego sportowca Wojciecha Fibaka. To zawodnik, o którym mówiono, że gra tenis intelektualny. W karierze zawodowej odnosił zwycięstwa w największych turniejach.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Sport i sztuka - o dwóch pasjach Wojtka Fibaka w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Józef Gębski Autor
  • Grzegorz Kasperek Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Film dokumentalny przedstawiający wybitnego sportowca Wojciecha Fibaka. To zawodnik, o którym mówiono, że gra tenis intelektualny. W 14-letniej karierze zawodowej odnosił zwycięstwa w największych turniejach. W sumie wygrał 15 turniejów GP w grze pojedynczej i ponad 50 w grze podwójnej. Dzięki zarobionym na korcie oraz na reklamie sprzętu sportowego pieniądzom Fibak wszedł do świata biznesu. Zainwestował w nieruchomości, akcje oraz w dzieła sztuki.

Film dokumentalny przedstawiający wybitnego sportowca Wojciecha Fibaka. To zawodnik, o którym mówiono, że gra tenis intelektualny. W swojej 14-letniej karierze zawodowego tenisisty odnosił zwycięstwa w największych turniejach. W sumie wygrał 15 turniejów GP w singlu i ponad 50 w deblu. Dzięki zarobionym na korcie oraz na reklamie sprzętu sportowego pieniądzom Fibak wszedł do świata biznesu. A w biznesie tak jak w sporcie liczy się praca, trafność podejmowanych decyzji, przewidywanie, a także szczęście. Fibak zainwestował w nieruchomości, akcje oraz w dzieła sztuki, stając się kolekcjonerem malarstwa, głównie polskiego.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×