Spotkanie

2015

Głównymi celami parafii w Piszu są: praca z młodzieżą, walka z wykluczeniem oraz pokonywanie barier. Parafia jest organizatorem spotkania młodzieży z Polski, Niemiec i Islandii.

  • Czas trwania: 20 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Spotkanie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Głównymi celami parafii ewangelicko-augsburskiej w Piszu są: praca z młodzieżą, walka z wykluczeniem oraz pokonywanie barier społecznych i etnicznych. Parafia jest organizatorem spotkania młodzieży z Polski, Niemiec i Islandii. Ma ono na celu zapoznanie młodych z prawami człowieka, dzięki czemu będą oni mogli budować tolerancyjniejsze i bardziej otwarte społeczeństwo. W ciągu dwutygodniowego wydarzenia młodzież będzie pracować, bawić się, tworzyć i zastanawiać, w jaki sposób to, co dzieli ludzi, zmienić w kapitał społeczny.

Praca z młodzieżą, walka z wykluczeniem, przezwyciężanie barier społecznych, kulturowych i etnicznych to główne cele Parafii Ewangelicko - Augsburskiej w Piszu. Parafia organizuje ekumeniczne spotkanie młodzieży z trzech krajów: Polski, Niemiec i Islandii. Ideą jest poznanie praw człowieka, a przez to zaangażowanie się młodych w budowanie tolerancyjnego i otwartego społeczeństwa. Spotkanie jest kontynuacją projektu People4People i tym razem odbyło się w Poznaniu, w dniach 9 - 20 sierpnia.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 4.2 Głosów: 5

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×