Steve McQueen, King of Cool

I Am Steve McQueen, Kanada 2014

Steve McQueen na zawsze zostanie zapamiętany jako jedna z największych gwiazd filmowych. Przydomek "The King of Cool" zyskał po roli w "Wielkiej ucieczce", jednym z jego najgłośniejszych filmów.

  • Czas trwania: 90 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Steve McQueen, King of Cool w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Steve McQueen na zawsze zostanie zapamiętany jako jedna z największych gwiazd filmowych. Przystojny i charyzmatyczny aktor dorastał w amerykańskim miasteczku. W 1959 roku rozpoczął naukę w Actors' Studio Lee Strasberga w Nowym Jorku. Przydomek "The King of Cool" zyskał po roli w "Wielkiej ucieczce", jednym z jego najgłośniejszych filmów. Największą pasją McQueena były wyścigi samochodowe, którym poświęcał mnóstwo czasu. Aktor zmarł w wieku 50 lat w listopadzie 1980 roku.

Biografia gwiazdora, ikony i symbolu Hollywood. Steve McQueen oczami przyjaciół. Steve McQueen na zawsze zostanie zapamiętany jako jedna z największych gwiazd filmowych. Przystojny i charyzmatyczny aktor dorastał w małym amerykańskim miasteczku. W 1959 roku rozpoczął naukę w Actors' Studio Lee Strasberga w Nowy Jorku. Przydomek "The King of Cool" zyskał po roli w "Wielkiej ucieczce", jednym z jego najgłośniejszych filmów. Największą pasją McQueena były wyścigi samochodowe, którym poświęcał mnóstwo czasu. Aktor zmarł w wieku 50 lat w listopadzie 1980 roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×