Stiepan / W sklepie

Polska 2006

"Stiepan" to zapis przypadkowej rozmowy, jakich wiele w pociągach, urzędach, na dworcach czy w taksówkach. Drugi dokument przedstawia sklep wielobranżowy na terenie zakładu opieki społecznej.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Stiepan / W sklepie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

"Stiepan" to zapis przypadkowej rozmowy, jakich wiele w pociągach, urzędach, na dworcach czy w taksówkach. 75-letni Rosjanin, spotkany na dworcu w Terespolu przy kasie biletowej, opowiada niezwykłą historię życia. Drugi dokument przedstawia sklep wielobranżowy na terenie zakładu opieki społecznej. Przychodzą do niego najróżniejsi klienci - niektórzy tylko po to, by zaśpiewać piosenkę.

Dwa dokumenty krótkometrażowe zrealizowane w Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. "Stiepan" to zapis przypadkowej rozmowy, jakich wiele odbywamy w pociągach, urzędach, na dworcach czy w taksówkach. 75-letni Rosjanin, spotkany na dworcu w Terespolu przy kasie biletowej, opowiada niezwykłą historię swojego życia. Drugi dokument przedstawia sklep wielobranżowy na terenie zakładu opieki społecznej. Przychodzą do niego najróżniejsi klienci - niektórzy tylko po to, by zaśpiewać piosenkę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×