Strażak Sam i bohaterowie burzy

Wielka Brytania

Strażak Sam będzie musiał stawić czoło wielkiej nawałnicy, zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców miasteczka oraz uratować remizę, w której wybuchł pożar.

  • Gatunek: Film animowany

Strażak Sam i bohaterowie burzy w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Remiza w Pontypandy jest w coraz gorszym stanie i oficer Boyce informuje wszystkich, że w jej miejscu zostanie wybudowany nowocześniejszy budynek. Charlie i strażnik Ben ostrzegają Sama, że zbliża się burza, ten jednak ma pełne ręce roboty. Na szczęście Elvis pomaga w przygotowaniu miasteczka na nadejście burzy. Jednak, kiedy katastrof przybywa i w nowej remizie wybucha pożar, niezbędna będzie pomoc Strażaka Sama.

Remiza w Pontypandy jest w coraz gorszym stanie i oficer Boyce informuje wszystkich, że w jej miejscu zostanie wybudowany nowocześniejszy budynek. W trakcie prac remontowych cała ekipa ma trudne zdanie - musi koordynować akcje ratunkowe z mobilnej jednostki straży. Czy sprostają temu wyzwaniu? Penny zabiera Normana, Mandy, Sarah i Jamesa w góry, na wyprawę szlakiem starych kopalni. W tym samym czasie Moose i Tom testują nową amfibię, pojazd poruszający się po lądzie i po wodzie. Chcą zrobić zdjęcia dzikiej natury, ale sytuacja wymyka się spod kontroli. Sam dzielnie rusza im na ratunek. Musi też pomóc Penny i dzieciom wydostać się z kopalni. Charlie i strażnik Ben ostrzegają Sama, że zbliża się burza, ten jednak ma pełne ręce roboty. Na szczęście Elvis pomaga w przygotowaniu miasteczka na nadejście burzy. Jednak, kiedy katastrof przybywa i w nowej remizie wybucha pożar, niezbędna będzie pomoc Strażaka Sama.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 8.0 Głosów: 1

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×