Strażnik dzikiej przyrody

Keeper of the Wilderness, Słowacja 2010

Współcześnie w Europie, niegdyś bogatej w dziką przyrodę, zachowało się tylko kilka bastionów naturalnego piękna. Jednym z nich jest tajemnicza Dolina Cicha w słowackich Tatrach Wysokich.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Strażnik dzikiej przyrody w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Współcześnie w Europie, niegdyś bogatej w dziką przyrodę, zachowało się tylko kilka bastionów naturalnego piękna. Jednym z nich jest tajemnicza Dolina Cicha w słowackich Tatrach Wysokich. Odległe, piękne i magiczne lasy zamieszkuje około 40 niedźwiedzi, które pokojowo współistnieją z ludźmi. Zainspirowani pięknem tych wspaniałych stworzeń, istnych strażników dzikiej przyrody, dwaj młodzi filmowcy udokumentowali życie w świecie, w którym człowiek jest ograniczony do roli obserwatora.

Jakiś czas temu dzika przyroda pokrywała większość Europy. Dziś na Starym Kontynencie zostało zaledwie kilka bastionów naturalnego piękna. Jednym z nich jest tajemnicza Dolina Cicha w słowackich Tatrach Wysokich. Odległe, piękne i magiczne lasy zamieszkuje około 40 niedźwiedzi, które nie wchodzą w konflikt z człowiekiem. Zainspirowani pięknem tych wspaniałych stworzeń, istnych strażników dzikiej przyrody, dwaj młodzi filmowcy udokumentowali życie w zmiennym świecie przyrody, gdzie człowiek ograniczony jest do roli obserwatora.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×