Strefa uderzenia

Strike Zone, USA 1999

Dawna dziewczyna jednego z oficerów rozwiązanej elitarnej jednostki Navy Seals odkrywa, że prace wykopaliskowe wokół miasta Rajkumar są przykrywką dla centrum sterowania pociskami rakietowymi.

 • Czas trwania: 90 minut, Gatunek: Film sensacyjny
 • Reżyseria: J. Christian Ingvordsen

Strefa uderzenia w telewizji

ZwińRozwiń
 • Środa 10.06.2009 00:25

  Polsat

 • Niedziela 30.10.2005 00:25

  TVP 2

Twórcy

 • Matthew M. Howe Scenariusz
 • J. Christian Ingvordsen Scenariusz
 • J. Christian Ingvordsen Reżyseria
 • Matthew Howe Zdjęcia
 • Michael Bowers Muzyka

Opis programu

ZwińRozwiń

Oficerowie elitarnej jednostki Navy Seals zostają wysłani do Bułgarii. Mają powstrzymać przekazanie technologii związanej z systemem naprowadzania pocisków. Ich działania dezorganizuje niezidentyfikowana grupa. Po nieudanej misji w Europie Środkowej wracają do Stanów, gdzie po agresywnych przesłuchaniach ich jednostka zostaje rozwiązana. Tymczasem Erin, dawna dziewczyna jednego z komandosów, odkrywa, że prace wykopaliskowe wokół miasta Rajkumar to tylko przykrywka dla umieszczonego tam centrum sterowania pociskami rakietowymi.

Opuszczona fabryka w Sofii. Komandosi z jednostki specjalnej kontrolującej światowy handel bronią czekają na znak. Przed nimi nie lada zadanie: mają zlikwidować międzynarodowego przestępcę, Aleksa Godarda, który przybędzie na miejsce w celu zawarcia tramsakcji z bułgarkim ministrem Bodo. Bodo zakupił od Rosjan nowoczesny system sterowania pociskami i chce teraz sprzedać go Irakijczykom. Godard reprezentuje właśnie Irak. Akcja jednak nie udaje się. W chaotycznej strzelaninie giną dwaj komandosi i bułgarski minister. Goddardowi udaje się uciec wraz z przesyłką. Na dowódcę oddziału specjalnego, Erica Burnsa spada cała odpowiedzialność za to niepowodzenie. Oddział zostaje rozwiązany. Niemniej problem pozostaje. Wszyscy wiedzą, że gdzieś w Iraku znajduje się tajne centrum dowodzenia. Spektakularne bombardowanie wybranego celu przynosi jednak więcej złego niż dobrego. Podczas akcji giną cywile, od Stanów Zjednoczonych odwracają się sojusznicy. Pozostaje znów działanie całkowicie tajne. Eric Burns otrzymuje rozkaz odtworzenia oddziału i wypełnienia misji. Teraz nie ma już wątpliwości, gdzie znajduje się irackie centrum dowodzenia: pod terenem wykopalisk odkrytego niedawno tajemniczego historycznego miasta Rajkumar. Informacje takie przekazała para agentów, którym udało się przedostać do pilnie strzeżonego miasta i zdobyć dowody, iż nie jest to jedynie teren badań archeologicznych. Niestety, ludzie ci zapłacili za te informacje wysoką cenę: mężczyzna zginął podczas próby wycofania się, a dziewczyna wpadła w ręce Goddarda. Burns ma jeszcze jedno poważne zadanie: uwolnić Rebeccę, która jeszcze nie tak dawno była jego narzeczoną... Zadanie nie będzie łatwe, gdyż jako swojego zastępcę dostaje Dunka Stevensa - rywala do serca Rebeki...

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×