Święte miejsca. Włochy

Święte miejsca. Włochy,

Kolejną podróżą do świętych miejsc będzie wizyta fragmentem szlaku św. Michała Archanioła. Autorzy udadzą się do dwóch skrajnie odległych regionów Włoch: Piemontu na północy oraz Apulii na południu.

 • Gatunek: Film dokumentalny

Święte miejsca. Włochy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Kolejną podróżą do świętych miejsc będzie wizyta fragmentem szlaku św. Michała Archanioła. Autorzy udadzą się do dwóch skrajnie odległych regionów Włoch: Piemontu na północy oraz Apulii na południu. Po drodze ks. Kazimierz Sowa odwiedzi dwa niezwykłe miejsca, w których przechowywane się najcenniejsze i owiane wielką tajemnicą relikwie związane ze śmiercią Jezusa Chrystusa: Całun Turyński oraz całun z Manoppello zwany również chustą św. Weroniki. Widzowie spotkają się z wybitnymi specjalistami, którzy opowiedzą o relikwiach.

Kolejną podróż do świętych miejsc odbędziemy fragmentem szlaku św. Michała Archanioła. Udamy się do dwóch skrajnie odległych regionów Włoch: Piemontu na północy orazApulii na południu. Po drodze ks. Kazimierz Sowa odwiedzi dwa niezwykłe miejsca, w których przechowywane się najcenniejsze i owiane wielką tajemnicą relikwie związane ze śmiercią Jezusa Chrystusa: Całun Turyński oraz całun z Manoppello zwany również chustą św. Weroniki. W tym odcinku wraz z prowadzącym zbadamy największe tajemnice tych relikwii i spotkamy się z wybitnymi specjalistami, którzy opowiedzą nam o nich. Odwiedzimy niezwykłe miejsca, które stały się inspiracją dla wielu twórców do tworzenia dzieł literackich oraz filmowych. Odkryjemy też tajniki oliwy z oliwek i jej religijnego znaczenia. Jesteście gotowi na fascynującą podróż szlakiem św. MichałaArchanioła?

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×