Święty Myszołaj i jego drużyna

Santa Mouse and the Ratdeers, Kanada 2000

Święty Myszołaj obawia się, że nie będzie świąt - jego sanie zaginęły, a szczurofery buntują się. Zziębnięte trafiają do domu myszki Rosie, która uświadamia im, jak powinno wyglądać Boże Narodzenie.

  • Gatunek: Film animowany
  • Reżyseria: Chris Bartleman

Święty Myszołaj i jego drużyna w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Chris Bartleman Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Myszka Rosie nie może doczekać się Bożego Narodzenia. Niestety, jej rodzina i przyjaciele są zbyt zajęci, by poczuć atmosferę świąt. Tymczasem święty Myszołaj ma spore problemy - jego sanie zaginęły, a szczurofery nie mają ochoty na kolejną podróż dookoła świata. Istnieje obawa, że świąt w ogóle nie będzie. Dodatkowo Myszołaj gubi mapę, która miała go prowadzić, a szczurofery buntują się, nie chcąc ciągnąć uszkodzonych, zastępczych sań. Zziębnięte trafiają do domu Rosie. Myszka przypomina im, jak powinny wyglądać święta.

Myszka Rosie nie może się doczekać Bożego Narodzenia - ale jej rodzina i przyjaciele są zbyt zajęci, żeby poczuć ducha świąt. Tymczasem Święty Myszołaj boi się, że świąt w tym roku w ogóle nie będzie. Jego sanie zaginęły, a szczurofery zupełnie nie mają ochoty na kolejną podróż dookoła świata. W końcu Myszołaj dodatkowo gubi mapę, która miała go prowadzić, a szczurofery buntują się i nie chcą ciągnąć uszkodzonych, zastępczych sań. Zziębnięte trafiają do domu Rosie - i dopiero ona przypomina im, jak naprawdę powinny wyglądać święta.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×