Swingersi - seks bez zobowiązań

Lisa Ling, Swingers Next Door, USA 2012

Dokument przedstawia nietradycyjne podejście do małżeństwa. Weźmie udział w warsztatach oraz spotka się z ludźmi kultywującymi stosunki z wieloma partnerami.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Swingersi - seks bez zobowiązań w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Amerykańska dziennikarka Lisa Ling wyrusza z kamerą w poszukiwaniu inspirujących ludzi i zjawisk. W tym filmie dziennikarka sprawdzi, z czym wiąże się nietradycyjne podejście do małżeństwa. Weźmie udział w warsztatach oraz spotka się z ludźmi kultywującymi stosunki z wieloma partnerami. Odwiedza zarówno imprezy w domach prywatnych, jak i ekskluzywne kluby dla fascynatów wolności erotycznej, by przekonać się, czy swingowanie wzmacnia, czy też niszczy relacje.

Amerykańska dziennikarka Lisa Ling wyrusza z kamerą w poszukiwaniu inspirujących ludzi i zjawisk. W swoich dokumentach nie boi się przedstawiać kontrowersyjnych tematów, starając się przybliżyć widzom złożoność współczesnego świata. W dokumencie "Swingersi - seks bez zobowiązań" dziennikarka sprawdzi, z czym wiąże się nietradycyjne podejście do małżeństwa. Weźmie udział w warsztatach oraz spotka się z ludźmi kultywującymi stosunki z wieloma partnerami. Odwiedzi zarówno imprezy w domach prywatnych, jak i ekskluzywne kluby dla fascynatów wolności erotycznej, by przekonać się, czy swingowanie wzmacnia, czy też w ostatecznym rozrachunku - niszczy relacje.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×