Sześć miesięcy nad Bajkałem

6 mois en cabane au Baïkal, Francja 2011

Sylvain Tesson, pisarz i podróżnik, spędził większość życia przemierzając glob w poszukiwaniu ekstremalnych przygód. Nad jezioremm Bajkał spędził samotnie pół roku.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Sylvain Tesson, Florence Tran

Sześć miesięcy nad Bajkałem w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Sylvain Tesson Reżyseria
  • Florence Tran Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Sylvain Tesson, pisarz i podróżnik, spędził większość życia przemierzając glob w poszukiwaniu ekstremalnych przygód. Niespokojny duch kazał mu żyć pół roku nad jeziorem Bajkał, by doświadczyć, czym naprawdę jest cisza, samotność i jedność z naturą. Między lutym a lipcem Tesson był odcięty od reszty świata. Wyjątkowe doświadczenie dokumentował kamerą HD, umożliwiając innym spojrzeć z bliska na to, co on zobaczył w trakcie tych sześciu miesięcy.

Sylvain Tesson, pisarz i podróżnik, spędził większość życia przemierzając glob w poszukiwaniu ekstremalnych przygód. Niespokojny duch kazał mu żyć pół roku nad jeziorem Bajkał, by doświadczyć, czym naprawdę jest cisza, samotność i jedność z naturą. Między lutym a lipcem Tesson był odcięty od reszty świata. Swoje wyjątkowe doświadczenie dokumentował kamerą HD, umożliwiając innym spojrzeć z bliska na to, co on zobaczył w trakcie tych sześciu miesięcy. Wszystkie emocje, poczucie izolacji, więź z otaczającą przyrodą nabrały w majestatycznym syberyjskim krajobrazie dodatkowej mocy. „Sześć miesięcy nad Bajkałem” to poruszający, imponujący wizualnie zapis wyjątkowego doświadczenia. To coś znacznie większego niż męska przygoda. To podróż w głąb samego siebie i poszukiwanie pierwotnego zespolenia z naturą.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×