Tajemnica plaży rekinów

Mystery on Shark Beach, RPA 2012

Biolog i znawca rekinów dr Matt Dicken wyrusza na Drugą Plażę w okolicach Kapsztadu w RPA, by dokładnie zbadać niepokojące zjawisko ataków rekinów na ludzi. W ciągu pięciu lat śmierć poniosło 6 osób.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Tajemnica plaży rekinów w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Statystycznie tylko 16% ofiar ataków rekinów umiera. Śmiertelność takich przypadków na Drugiej Plaży w okolicach Kapsztadu w RPA wynosi 100%. W ciągu pięciu lat 6 osób poniosło śmierć od ataku tych drapieżców. Mieszkańcy tego regionu są przerażeni. Zadziwiające statystyki przyciągnęły uwagę biologa i znawcy rekinów dr. Matta Dickena, który wyrusza na Drugą Plażę, aby dokładnie zbadać niepokojące zjawisko. Ze względu na niewielki zasób danych na temat miejscowego środowiska marynistycznego, Matt podejmuje własne badania.

Statystycznie tylko 16% ofiar ataków rekinów umiera. Ale śmiertelność takich przypadków na Drugiej Plaży w okolicach Kapsztadu w RPA wynosi 100%. W ciągu pięciu lat 6 osób poniosło śmierć od ataku tych drapieżców. Mieszkańcy są przerażeni i próbują zrozumieć dlaczego się tak dzieje. Te zadziwiające statystyki przyciągnęły uwagę biologa i znawcy rekinów dr Matta Dickena, który wyrusza na Drugą Plażę, aby sprawę dokładnie zbadać. Ze względu na niewielki zasób danych na temat miejscowego środowiska marynistycznego, Matt podejmuje własne badania i zostaje zalany morzem informacji w tym pogłoskami o czarnej magii i wieściach rodem z legend. Aby oddzielić fakty od fikcji Matt musi dokonać nieuniknionego nurkowania w tych, prawdopodobnie najbardziej groźnych do tego typu ekapad wodach i zbadać rekiny w ich własnym środowisku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×