Tajemnice ludzkiego ciała

Human Body, Japonia 2015

Ludzki organizm składa się z 60 miliardów komórek. Jest ich 200 rodzajów. Dzięki wizualizacjom widzowie mogą zaobserwować mechanizmy zachodzące we wnętrzu ludzkiego ciała.

  • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Petra Dahl, Mieko Yoshikawa

Tajemnice ludzkiego ciała w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Petra Dahl Reżyseria
  • Mieko Yoshikawa Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Ludzki organizm składa się z 60 miliardów komórek. Jest ich 200 rodzajów, różnią się cechami i działaniem. Dokument prezentuje, jakie zmiany zachodzą w ciele i umyśle człowieka w kluczowych momentach życia. Dzięki zaawansowanej technice i wizualizacjom widzowie mogą odkryć wspaniały, mikroskopijny świat ludzkiego ciała i mechanizmów zachodzących w jego wnętrzu.

Dokument o tym, w jaki sposób 60 miliardów komórek tworzy ludzkie ciało, organy i pozwala nam funkcjonować. Dzięki oszałamiającym wizualizacjom w najnowocześniejszych technikach graficznych zobaczymy, jakie zmiany zachodzą w naszym ciele i umyśle w kluczowych momentach życia ludzkiego. Od narodzin, poprzez wzrost, dojrzewanie, aż po starzenie się i śmierć, zobaczymy, jak bardzo zaangażowane są w to komórki jako główni gracze. Nasze ciało składa się z 200 rodzajów komórek. Poznamy ich bardzo różnorodne działania i cechy. Grafika CGI o wysokiej rozdzielczości stworzona w oparciu o żywe obrazy, umożliwi widzom podróż do wnętrza naszego organizmu na poziom komórek. Będziemy odkrywać wspaniały, mikroskopijny świat ludzkiego ciała i mechanizmy komórkowe działające w jego wnętrzu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×