Tajemnicza siódemka z Afryki

Africa's Secret Seven, 0

Na płaskowyżu południowoafrykańskim żyją przedstawiciele siedmiu mało znanych gatunków zwierząt. 24-godzinna obserwacja tych stworzeń pokazuje, jak radzą sobie w trudnych sytuacjach.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Tajemnicza siódemka z Afryki w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Nie łatwo jest sfilmować zwierzęta, które do perfekcji opanowały umiejętność kamuflażu. Film przedstawia najbardziej tajemnicze stworzenia Afryki: serwala, mrównika, łuskowca, żenetę, dzikiego kota afrykańskiego, cywetę i jeżozwierza, zwyczaje tych zwierząt, kryjówki, sposoby adaptacji w niebezpiecznych warunkach oraz walki z drapieżnikami.

Po raz pierwszy zajrzymy w głąb afrykańskiego buszu, by przyjrzeć się z bliska tajemniczym i interesującym zwierzętom. Nie łatwo jest sfilmować zwierzaki, które do perfekcji opanowały umiejętności kamuflażu. Nam się to udało. Pokażemy Wam stworzenia, których być może jeszcze nie znacie: serwala, mrównika, łuskowca, genettę, dzikiego kota afrykańskiego, cybeta i jeżozwierza. W siedmiu odsłonach odkryjemy sekretne życie każdego z nich. Zobaczymy kryjówki tych zwierząt i poznamy ich sposoby adaptacji w niebezpiecznych warunkach, a także przekonamy się, jak dzięki wyostrzonym zmysłom potrafią przechytrzyć drapieżniki.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×