Tajemniczy świat wielorybów

Giants Of the Deep Blue, USA 2017

Widzowie poznają łowieckie strategie i życie towarzyskie wielorybów. Dowiedzą się, z jakimi zagrożeniami muszą się borykać, a także, co można zrobić, by dalej mogły żyć w swoim naturalnym środowisku.

  • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Tajemniczy świat wielorybów w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Woda pokrywa ponad 70% powierzchni naszej planety. W głębinach biegną miliony podwodnych szlaków, które przemierzają morskie olbrzymy w poszukiwaniu miejsc do żerowania, odpoczynku i godów. Poza zasięgiem ludzkiego wzroku kryje się złożony i fascynujący świat wielorybów. Autorzy śledzą ich wędrówki od lodowatych wód Arktyki po wybrzeża Argentyny. Przed widzami spotkanie z łagodnym olbrzymem, płetwalem błękitnym, wygłodniałym stadem orek i tajemniczym narwalem.

Oceany pokrywają ponad 70% powierzchni naszej planety. Ich wody przemierzają prehistoryczne morskie olbrzymy - wieloryby. "Oceany pokrywają ponad 70% powierzchni naszej planety. Ich wody przemierzają prehistoryczne morskie olbrzymy - wieloryby. " "Woda pokrywa ponad 70% powierzchni naszej planety. W głębinach biegną miliony podwodnych szlaków, które przemierzają morskie olbrzymy w poszukiwaniu miejsc do żerowania, odpoczynku i godów. Poza zasięgiem ludzkiego wzroku kryje się złożony i fascynujący świat - świat wielorybów. Prześledzimy ich wędrówki od lodowatych wód Arktyki po wybrzeża Argentyny. Przed nami spotkanie z łagodnym olbrzymem, płetwalem błękitnym, wygłodniałym stadem orek i tajemniczym narwalem. " "Woda pokrywa ponad 70% powierzchni naszej planety. W głębinach biegną miliony podwodnych szlaków, które przemierzają morskie olbrzymy w poszukiwaniu miejsc do żerowania, odpoczynku i godów. Poza zasięgiem ludzkiego wzroku kryje się złożony i fascynujący świat - świat wielorybów. Prześledzimy ich wędrówki od lodowatych wód Arktyki po wybrzeża Argentyny. Przed nami spotkanie z łagodnym olbrzymem, płetwalem błękitnym, wygłodniałym stadem orek i tajemniczym narwalem. "

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×