Taniec namiętności

Sex, Lies and Zumba, Wielka Brytania

Małe, sielskie miasteczko w stanie Maine pewnego dnia znalazło się w wiadomościach wszystkich stacji telewizyjnych USA. Wszystko z powodu seks-skandalu związanego ze szkołą tańca.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Taniec namiętności w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Małe, amerykańskie miasteczko w stanie Maine. Mieszkańcy wiodą spokojne życie. Nie ma przestępczości, jest za to czyste powietrze i sielska atmosfera. Wszyscy się znają. Pewnego dnia miasto znalazło się w wiadomościach wszystkich stacji telewizyjnych Stanów Zjednoczonych. Wszystko z powodu seks-skandalu związanego ze szkołą tańca prowadzoną przez odważną Alexis.

Małe, amerykańskie, nieco senne miasteczko w Stanie Maine. Szczęśliwi mieszkańcy, niewielka gazeta, posterunek policji, który od dawna nie zajmował się niczym innym, jak poszukiwaniem zaginionych psiaków. Zero przestępczości, kilka sklepów, pizzeria, czyste powietrze, luz. Wszyscy się znają. Co takiego się wydarzyło, że miasto znalazło się w newsach wszystkich telewizji w USA? Jak to możliwe, że wybuchł w nim jeden z większych seksskandali Ameryki? Jedno jest pewne; w 2009 roku do miasteczka wprowadziła się Alexis, młoda studentka medycyny, mama i instruktorka fittnesu. Alexis założyła szkołę Zumby; lekcje były świetne, intensywne, profesjonalne. Zajęcia prowadzone 20x tygodniowo spowodowały, że duża część lokalnej społeczności złapała bakcyla zumby… Kim była Alexis, bohaterka seksskandalu i "Pierwsza Dama Zumby"? Jakim cudem studio tańca wywróciło życie małego miasteczka do góry nogami? Zapraszamy na nasz dokument!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×