The Note

The Note, USA 2007

Dziennikarka lokalnej gazety, Peyton MacGruder, podczas joggingu znajduje liścik napisany na skrawku papieru. Może on należeć do jednego z pasażerów, którzy zginęli w katastrofie lotniczej.

  • Czas trwania: 85 minut, Gatunek: Film obyczajowy
  • Reżyseria: Douglas Barr

The Note w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Paul W. Cooper Scenariusz
  • Douglas Barr Reżyseria
  • Derick V. Underschultz Zdjęcia
  • Eric Allaman Muzyka

Opis programu

ZwińRozwiń

Peyton MacGruder to dziennikarka, która pracuje dla lokalnej gazety. Są święta a w redakcji odbywa się zebranie, na którym kobieta dowiaduje się, że według głosowania czytelników jej kolumna jest najmniej interesująca. W tym momencie do redakcji dociera informacja, że nastąpiła katastrofa samolotu, w której zginęli wszyscy pasażerowie. Pewnego dnia, podczas joggingu dziennikarka znajduje liścik napisany na skrawku papieru, który mógł należeć do jednego z pasażerów nieszczęsnego lotu.

Peyton MacGruder to dziennikarka, która pracuje dla lokalnej gazety. Są święta a w redakcji odbywa się zebranie, na którym kobieta dowiaduje się, że według głosowania czytelników jej kolumna jest najmniej interesująca. W momencie, kiedy redaktor ostrzega Peyton, by postarała się zmienić styl swoich artykułów, cały świat obiega informacja, że nastąpiła katastrofa samolotu, w której zginęli wszyscy pasażerowie. Jeden z kolegów Peyton stracił w tym wypadku bliską sobie osobę i zastanawia się, czy ludzie ci zdawali sobie sprawę, że zaraz zginą i czy mieli czas by się ze sobą pożegnać. Pewnego dnia, podczas joggingu dziennikarka znajduje liścik napisany na skrawku papieru, który mógł należeć do jednego z pasażerów nieszczęsnego lotu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×