Tomek i przyjaciele: Dzień Dieseli

0

W Sondor wybucha pożar. Tomek i Percy walczą z ogniem. Z pomocą przychodzi im Bella. Kiedy Tomek zaczyna spędzać z nią większość czasu, Percy czuje się osamotniony i jest o nią zazdrosny.

  • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Film dla dzieci

Tomek i przyjaciele: Dzień Dieseli w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W Sondor wybucha pożar. Tomek i Percy walczą z ogniem, ale dopiero, gdy z pomocą przychodzi im Bella, udaje się okiełznać żywioł. Bella to nowa, wyjątkowa lokomotywa. Kiedy Tomek zaczyna spędzać z nią większość czasu, Percy czuje się osamotniony i jest trochę zazdrosny o nową towarzyszkę swojego przyjaciela. Diesel 10 wykorzystuje tę sytuację starając się poróżnić odwiecznych przyjaciół.

W Sondor wybucha pożar. Tomek i Percy dzielnie walczą z ogniem, ale dopiero, gdy z pomocą przychodzi im Bella, udaje się okiełznać żywioł. Bella to nowa, wyjątkowa lokomotywa. Kiedy Tomek zaczyna spędzać z nią większość czasu, Percy czuje się osamotniony i jest trochę zazdrosny o nową towarzyszkę swojego przyjaciela. Diesel 10, najważniejszy wśród lokomotyw z silnikiem diesla, wykorzystuje tę sytuację starając się poróżnić odwiecznych przyjaciół. Udaje mu się pozyskać sympatię Percy’ego, ale kiedy ten poznaje niecne plany Diesla, który zamierza przejąć kontrolę nad stacją kolejową i porwać Tomka, rusza na pomoc.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×