Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie

Thomas & Friends: Sodor's Legend of the Lost Treasure, Wielka Brytania

Tomek zostaje wysłany do pracy w odległej część wyspy. Będąc na miejscu poznaje nowych kolegów. Spotyka też koparkę parową Mariankę. Wszyscy pracują nad budową nowej linii kolejowej.

  • Gatunek: Film animowany

Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Tomek zostaje wysłany do pracy w odległej część wyspy. Będąc na miejscu poznaje nowych kolegów - małe lokomotywki Reksa, Michała i Bartka, spotyka też swoją starą, dawno niewidzianą przyjaciółkę, koparkę parową Mariankę. Wszyscy pracują nad budową nowej linii kolejowej, a Tomek pragnie udowodnić, jak bardzo może być pomocny. Nieoczekiwanie podczas wykopów wpada w dziurę, która prowadzi do ukrytej jaskini skrywającej pirackie statki. W dodatku Tomek i przyjaciele wpadają na trop zaginionego skarbu.

Tomek jak zwykle jest skory do żartów - jednak tym razem posunął się w swoich psikusach trochę za daleko. Dlatego zostaje wysłany do pracy w zupełnie inną, odległą część wyspy. Może tam się uspokoi. W nowym miejscu Tomek poznaje nowych kolegów - małe lokomotywki Reksa, Michała i Bartka, spotyka też swoją starą, dawno niewidzianą przyjaciółkę, koparkę parową Mariankę. Wszyscy pracują nad budową nowej linii kolejowej, a Tomek pragnie udowodnić, jak bardzo może być pomocny. Nieoczekiwanie podczas wykopów wpada w dziurę, która prowadzi do… ukrytej jaskini skrywającej wspaniałe pirackie statki! W dodatku Tomek i przyjaciele wpadają na trop zaginionego skarbu. To początek wielkiej, ekscytującej przygody! Tomek zaprasza małych widzów do świata piratów i zaginionych skarbów! To będzie pełna przygód, ale i pouczająca wyprawa.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×