"Mask Singer" FINAŁ. Natasza Urbańska triumfuje jako Deszcz! Wielkie zwycięstwo! Kto jeszcze krył się za szalonymi maskami?

Za nami wielki finał 1. edycji programu "Mask Singer". Wszystko jest już jasne! Poznaliśmy osoby, które ukrywały się w przebraniach Koguta, Bociana oraz Deszczu. Kto z nich okazał się najlepszy i wygrał cały program "Mask Singer"? Sprawdźcie!

Multimedia

Finał 1. edycji programu "Mask Singer" rozpoczął się od wspólnego występu wszystkich uczestników programu, którzy wykonali numer "Celebretion". W stawce została już tylko trójka uczestników: Kogut, Bocian oraz Deszcz. Dzisiaj poznamy prawdziwe twarze finalistów!

Jako pierwszy solowo scenę przejął Kogut, który zaczął sugerować, że Sejm to jego życie oraz że liczą się tylko fakty. Wtedy detektywi zaczęli podejrzewać, że mają do czynienia z dziennikarzem. Piosenka, jaką wykonał na scenie to "YMCA" zespołu Village People. Julia Kamińska obstawiała, że mamy do czynienia z Moniką Olejnik. Joanna Trzepiecińska postawiła na Piotra Jaconia, a Kuba Wojewódzki na Jarosława Kuźniara. Za to Kacper Ruciński postawił na Wojtka Mecwaldowskiego. Później Julia Kamińska zmieniła typ na Jarosława Boberka.

Adam szczerze o Patrycji. Wciąż są razem? Widzowie zapytali, jak z nią wytrzymał!Zobacz więcej

Później na scenę wkroczył Bocian, który kocha i szanuje. A do tego medytuje! Kocha błyskotki i ma trudną relację z gitarą. Detektywi zaczęli obstawiać, że mają do czynienia z aktywistką! Bocian zmierzył się z piosenką "Unbreak my heart". Typy detektywów to: Kasia Stankiewicz, Hanna Banaszak, Ania Świątczak oraz Mela Koteluk.

Deszcz uwielbia dobrą zabawę. Dzięki fryzurze, zarobiła swoje pierwsze duże pieniądze. Na scenie Deszcz zmierzył się z numerem "Love me again". Typy detektywów to: Lech Wałęsa, Sarsa, Agnieszka Chylińska, Agata Kulesza oraz tata Kacpra Rucińskiego.

JAKO PIERWSZY W FINALE ODPADŁ KOGUT. POD MASKĄ KRYŁ SIĘ KRZYSZTOF SKÓRZYŃSKI

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Finałową rundę rozpoczął Bocian, który wykonał numer "Proud Mary". Deszcz zaśpiewał "Purple Rain".

ZWYCIĘZCĄ 1. EDYCJI "MASK SINGER" OKAZAŁ SIĘ DESZCZ! W KOSTIUMIE UKRYWAŁA SIĘ NATASZA URBAŃSKA!

W kostiumie Bociana była Ania Karwan!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • i po finale (gość)

    Gratulacje dla Nataszy. Deszcz był jednym z moich faworytów od początku programu i to chyba takim największym. Tym razem nie było gościa w jury jak to było tydzień wcześniej z Tatianą Okupnik, ale w sumie to ok., bo finał powinni oceniać tylko stali detektywi. Za to pojawili się pozostali uczestnicy i to było fajne. Nie zauważyłam tylko czy byli wszyscy... Jeśli będzie kolejny sezon to będzie już łatwiej odgadywać, bo część potencjalnych uczestników już wypadnie z listy, bo byli teraz. Plusem tego programu naprawdę jest to, że daje możliwość zaprezentowania się na scenie bez "etykietek". Niemniej najciekawiej jest w takim show w pierwszym sezonie. Wszystko jest wtedy świeże i nowe. A i uczestników pierwszego sezonu też najbardziej się zapamięta.

    07.05.2022 23:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×