Trans

Polska 2012

Od Gangesu do himalajskich szczytów - twórcy odwiedzają święte miasta hinduizmu, sanktuarium Sikhów i doświadczają codzienności tybetańskiego buddyzmu.

  • Czas trwania: 20 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Trans w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Zapis niezwykłej podróży na Wschód w poszukiwaniu duchowości. Od Gangesu do himalajskich szczytów - ta osobista podróż odbyła się z tęsknoty za nieśmiertelnością, nie po to, by wiedzieć, lecz po to by nie wiedzieć. Twórcy odwiedzają święte miasta hinduizmu, sanktuarium Sikhów i doświadczają codzienności tybetańskiego buddyzmu. Dokument został zrealizowany podczas wyprawy do Indii i Nepalu jesienią 2011 roku.

Trans to zapis niezwykłej podróży na Wschód w poszukiwaniu duchowości. Od Gangesu do himalajskich szczytów - ta podróż osobista odbyła się z tęsknoty za nieśmiertelnością, nie po to, by wiedzieć, lecz po to by nie wiedzieć. Twórcy odwiedzają święte miasta hinduizmu, sanktuarium Sikhów i doświadczają codzienności tybetańskiego buddyzmu. Ten film ogląda się jednym haustem, nie mając pewności, czy to co właśnie zobaczyliśmy, było realne. Dokument został zrealizowany podczas wyprawy do Indii i Nepalu jesienią 2011 roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×