Travel Man. Święta w Honkgkongu

Travel Man Series 6 - Christmas Special, Wielka Brytania 2017

Richard Aoyade zaprezentuje inną odsłonę świątecznego klimatu. W specjalnym wydaniu programu wybierze się do Hong Kongu wraz z Johnem Hammem. Pokaże, jak spędza się ekstrawaganckie Boże Narodzenie.

  • Czas trwania: 48 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Travel Man. Święta w Honkgkongu w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Lekka i ironiczna seria podróżnicza o byciu oryginalnym w dobie skrajnej globalizacji. Richard Aoyade, aktor znany widzom m.in. z brytyjskiej serii komediowej "Technicy-magicy", zaprezentuje inną odsłonę świątecznego klimatu. W specjalnym wydaniu programu wybierze się do Hong Kongu wraz z Johnem Hammem. Pokaże, jak spędza się najbardziej ekstrawaganckie Boże Narodzenie, biorąc udział m. in. w sesji tai chi, lecąc helikopterem czy próbując tradycyjnych chińskich przekąsek dim sum. Jak zawsze zrobi to w zaskakujący i przezabawny sposób.

"Travel Man" to lekka i ironiczna seria podróżnicza o byciu oryginalnym w dobie skrajnej globalizacji. Richard Aoyade, aktor znany widzom m.in. z brytyjskiej serii komediowej "Technicy-magicy", a jednocześnie kapryśny i inteligentny podróżnik, który "nie znosi podróżować", zaprezentuje całkiem inną odsłonę świątecznego klimatu. W specjalnym wydaniu programu wybierze się do Hong Kongu wraz z Johnem Hammem, gwiazdą serialu "Mad Men". Pokaże, jak spędza się najbardziej ekstrawaganckie Boże Narodzenie, biorąc udział m. in. w sesji tai chi, lecąc helikopterem czy próbując tradycyjnych chińskich przekąsek dim sum. Jak zawsze zrobi to w zaskakujący i przezabawny sposób.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×