Troskliwe Misie: W blasku gwiazd

USA 2011

W Krainie Troskliwości nadszedł czas, w którym małe gwiazdki - Błyskotki zmieniają się w gwiazdy. Jednak Troskliwym Misiom nie udaje się żadnej gwiazdki wypatrzyć, ale jedna gwiazda spada na ziemię.

  • Gatunek: Film animowany

Troskliwe Misie: W blasku gwiazd w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W Krainie Troskliwości nadszedł czas, w którym małe gwiazdki - Błyskotki zmieniają się w gwiazdy. Jednak Troskliwym Misiom nie udaje się żadnej gwiazdki wypatrzyć. Czekają całą noc i nic. W końcu pojawia się jedna gwiazda, ale spada na ziemię. Miśka postanawia wyjaśnić, czemu gwiazdki zniknęły. Żeby to zrobić musi odnaleźć mityczną Księżniczkę Gwiazdulę.

W Krainie Troskliwości nadszedł czas, w którym małe gwiazdki - Błyskotki zmieniają się w gwiazdy. Jednak Troskliwym Misiom nie udaje się żadnej gwiazdki wypatrzyć. Czekają całą noc i nic. W końcu pojawia się jedna gwiazda, ale… spada na ziemię. Miśka postanawia wziąć sprawy we własne ręce i wyjaśnić, czemu gwiazdki zniknęły. Żeby to zrobić musi odnaleźć mityczną Księżniczkę Gwiazdulę. Pozostałe Troskliwe Misie podchodzą dość sceptycznie do tego pomysłu, bo nie wierzą, że Księżniczka Gwiazdula naprawdę istnieje. Miśka wyrusza w poszukiwania Księżniczki Gwiazduli wspólnie z gwiazdką Błyszczykiem, która jako jedyna pojawiła się na niebie i zaraz potem spadła na ziemię. Co wydarzy się podczas ich wędrówki? Czy uda im się rozwikłać zagadkę i ustalić, czemu nocą nie ma gwiazd?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×