Tyle zim bez ciebie

All the Winters That Have Been, USA 1997

Dane Corvin powraca po długiej nieobecności na Wyspę Kruków. Próbuje odzyskać dawną ukochaną. Kobieta ukrywa przed nim pewną tajemnicę.

 • Czas trwania: 110 minut, Gatunek: Dramat obyczajowy
 • Reżyseria: Lamont Johnson

Tyle zim bez ciebie w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

 • Vivienne Radkoff Scenariusz
 • Lamont Johnson Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Dane Corvin powraca po długiej nieobecności na Wyspę Kruków. Przed laty z wielkim zaangażowaniem bronił tutejszego naturalnego środowiska. Jego umierający wuj Ren pragnie przekazać mu w spadku dom i prosi o opiekę. Dla Dane'a pobyt w tym miejscu staje się też pretekstem do powrotu wspomnieniami do wydarzeń sprzed dwudziestu lat, które rozegrały się w tej okolicy, a które zaważyły na jego życiu.

Dramat obyczajowy, rozgrywający się w wyjątkowo malowniczej, niemal dzikiej okolicy kanadyjskiej Wyspy Kruków. Po długiej nieobecności na wyspę powraca Dane Corvin, który przed laty jako młody mężczyzna z wielkim zaangażowaniem bronił tutejszego naturalnego środowiska. Jego umierający wuj Ren pragnie przekazać mu w spadku swój dom i prosi o opiekę. Dla Dane'a pobyt w tym miejscu staje się również pretekstem do powrotu wspomnieniami do wydarzeń sprzed dwudziestu lat, które rozegrały się w tej okolicy, a które zaważyły na całym jego dalszym życiu. Dane poznał wtedy i pokochał pół-Indiankę, imieniem Hannah. Zaprzyjaźnił się również z jej bratem. Przez cały czas ukrywał jednak przed nimi, że jest agentem federalnym i prowadzi na tym terenie śledztwo, które dotyczy nielegalnych połowów ryb w miejscowym jeziorze, co prawda należącym do miejscowego plemienia Indian, ale którego flora i fauna chroniona jest przepisami federalnymi. Brat Hannah, Waldo jest znanym w okolicy kłusownikiem i głównym podejrzanym w śledztwie prowadzonym przez Dane'a. Dane'owi szybko udało się zdobyć wszelkie dowody jego winy, ale ze względu na miłość, jaką poczuł do Hannah początkowo zamierzał zaniechać jego aresztowania. Okazało się jednak, że jest to nieuniknione. Doszło do tego w dość dramatycznych okolicznościach i także ona była świadkiem całego zajścia. Kobieta poczuła się zdradzona i wykorzystana, i postanowiła nigdy więcej nie spotykać się ze swoim byłym ukochanym, chociaż wcześniej darzyła go głębokim i prawdziwym uczuciem. Teraz on powraca i za namową wuja Rena postanawia z determinacją walczyć o odzyskanie jej uczuć. Przypadkowo dowiaduje się również, że być może jest ojcem jej syna...

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×