Tylko nie mów nikomu

"Tylko nie mów nikomu" - film Tomasza Sekielskiego, Polska 2019

Tomasz Sekielski prowadzi śledztwo w sprawie pedofilii w polskim kościele. Rozmawia z ofiarami i księżmi, którzy dopuścili się czynów pedofilii i molestowania nieletnich.

 • Czas trwania: 121 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Tomasz Sekielski

Tylko nie mów nikomu w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Tomasz Sekielski Reżyseria

Opis programu

Tomasz Sekielski prowadzi śledztwo w sprawie pedofilii w polskim kościele. Rozmawia z ofiarami i księżmi, którzy dopuścili się czynów pedofilii i molestowania nieletnich. Dokument pokazuje prawdę, którą ukrywano przez lata. Śledztwo dziennikarskie pozwala odkryć nieopisane do tej pory przypadki molestowania przez księży, którzy pełnili wysokie funkcje kościelne. Okazuje się, że mimo wyroków skazujących, kapłani wracają do pracy z dziećmi. Szokujące wyznania ofiar i konfrontacje z oprawcami pokazują, że krzywda z dzieciństwa wpływa na dorosłe życie.

Komentarze

Skomentuj
 • Kobieta (gość)

  Nie długo przyjdzie czas spotkania z Bogiem jemu też powiedzą żeby nie mówił nikomu

  22.05.2019 22:24
 • Kobieta (gość)

  I znowu człowiek człowiekowi zgotowal taki los w tym nie było Boga On zna swoje owce pójdą za nim zawsze a kim byli ci napewno nie wierzyli . Skoro nie bali się kary i czuli się nad ludzmi

  22.05.2019 22:09
 • Leon Orlikowski (gość)

  Niestety, Karola Wojtyłę należy obarczyć pełną odpowiedzialnością za to, że jako papież nie wyplenił zgnilizny moralnej wśród kleru. Doskonale o tym wiedział, bo był informowany. Ale nie miał czasu się tym zająć. Wszystko to, co robił jako papież, w rzeczywistości nie było po to, aby rzetelnie "służyć Panu", a dla budowania własnej chwały! Oto, co o takich chwalcach Boga pisze Mateusz Ewangelista: Kto tych słów moich słucha - Mt 7, 21-27 „Jezus powiedział do swoich uczniów: Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia? Wtedy oświadczę im: Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości! Każdego więc, kto tych słów moich słucha i wypełnia je, można porównać z człowiekiem roztropnym, który dom swój zbudował na skale. Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i uderzyły w ten dom. On jednak nie runął, bo na skale był utwierdzony. Każdego zaś, kto tych słów moich słucha, a nie wypełnia ich, można porównać z człowiekiem nierozsądnym, który dom swój zbudował na piasku. Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i rzuciły się na ten dom. I runął, a upadek jego był wielki”.

  20.05.2019 12:45
 • Katolik (gość)

  Problemem jest pedofila , ale najgorsze to jest to ze oni kryją tych księży i przenoszą ich do innych kościołów i dają im kolejne dzieci , i za to ci „Biskupowie” musza odpowiedzieć !!! To naprawdę mnie wku.....

  18.05.2019 01:06
 • Malgos (gość)

  Wystepuje z kosciola .!!!!!! To jest tragedia co oni odpierd..ją. I tak bedziemy rozliczeni po smierci .

  18.05.2019 00:38
 • Malgos (gość)

  Wystepuje z kosciola .!!!!!! To jest tragedia co oni odpierd..ją. I tak bedziemy rozliczeni po smierci .

  18.05.2019 00:38
 • Maciek (gość)

  Ten koko to naprawdę idiota

  17.05.2019 22:37
 • nowy (gość)

  koko jesteś idiota i tyle

  17.05.2019 21:43
 • Karolina (gość)

  Odpowiedz na komentarz koko. Aż tak dupa zabolala? Może niejaki ksiądz się wypowiada? Islam to już zupełnie inny temat. Ciekawa jestem czy chcialbys/chciałabyś aby taka krzywda spotkała Towe dziecko? Kościół powinien być miejscem do którego człowiek chce iść i w którym żadna krzywda nie powinna spotkac drugiego człowieka a tym bardziej dziecka co ono jest winne? ksiądz powinien być doradca duchowym osoba ktorej mozna zaufac a jak tu zaufac skoro dzieja sie takie rzeczy? Oczwyście wiem ze są księża z powołania nie pcha wszystkich do jednego wora. Panie Tomaszu pokłon dla Pana i wielkie brawa za ten dokument dla Pana pewnie też łatwe to nie było. Jest pan niesamowity.

  17.05.2019 19:16
 • koko (gość)

  A o Islamie też pan Sekielski nakręci film? Czekamy panie Tomaszu, czekamy !

  17.05.2019 17:50
 • Viola (gość)

  A kiedy będzie coś o panach rabinach?

  17.05.2019 11:54
 • Kobieta (gość)

  Szkoda, ze nie odwazyli sie zeznawac wczesniej, aby poniesli zasluzona kare ksieza wczesniej jak byli mlodsi, a co teraz zrobia takim staruszkom?

  17.05.2019 00:38
 • Kobieta (gość)

  Obrzydliwe

  17.05.2019 00:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 10.0 Głosów: 2

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×