Usłyszeć Boga

Usłyszeć Boga, Polska 2019

Flm dokumentalny o ważnym sakramencie. Będzie mowa o tym, jaki czas jest najlepszy na przystąpienie do spowiedzi świętej i jak najlepiej się do niej przygotować.

 • Czas trwania: 46 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Jacek Tarasiuk

Usłyszeć Boga w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Jacek Tarasiuk Montaż
 • Jacek Tarasiuk Reżyseria
 • Jacek Tarasiuk Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Flm dokumentalny o bardzo ważnym sakramencie spowiedzi świętej. Autorzy filmu starają się naświetlić wagę tego sakramentu, przypomnieć warunki dobrej spowiedzi. Opowiadają o lęku przed wyznaniem swoich grzechów. Dlaczego stawanie w prawdzie przed Bogiemjest takie trudne, wręcz niemożliwe dla wielu osób? Czym jest odczuwanie strachu i wstyd przed wyznaniem swoich grzechów? Jaki czas jest najlepszy na spowiedź świętą, jak najlepiej się do niej przygotować? W jaki sposóbstanąć w prawdzie przed Bogiem i samym sobą.

Flm dokumentalny o spowiedzi świętej. Autorzy pragną podkreślić wagę tego sakramentu i przypomnieć, jakie są warunki dobrej spowiedzi. Chcą też opowiedzieć o lęku przed wyznaniem grzechów. Zastanawiają się, dlaczego stawanie w prawdzie przed Bogiem jest trudne, a dla wielu osób - niemożliwe; czym jest odczuwanie strachu i wstyd przed wyznaniem grzechów. Będzie mowa o tym, jaki czas jest najlepszy na przystąpienie do spowiedzi świętej i jak najlepiej się do niej przygotować.

Komentarze

Skomentuj
 • Ja (gość)

  Jak zwykle wartościowe treści puszczane są w porze kiedy większość normalnych ludzi idzie spać i tylko żeby przypadkiem za dużo osób nie zobaczyło czegoś wartego uwagi bo i po co...lepiej ogłupiać wszystkich ta papka bezużytecznych programów informacyjnych.

  08.04.2020 00:27
 • anna (gość)

  Serio? szkoda ze taki program jest tak pozno, teraz kiedy wiekszosc kosciolow jest zamknieta, albo poprostu nie mozna ze wzgledow wiadomych, bo wirus. W dodatku w wielkim tygodniu gdzie ta spowiedz juz powinna byc wczesniej. Oczywiscie ze wartosciowy, jak najbardizje sie ciesze, ale mozna bylo to dac wczesniej.

  07.04.2020 22:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×