Uśmiechy smutnych mężczyzn

Úsmevy smutných muzu, Czechy 2018

Uzależniony od alkoholu pisarz po raz pierwszy decyduje się poddać leczeniu. Niecodzienne podejście do rzeczywistości Josefa pomaga mu wyruszyć w podróż, której celem jest ocalenie życia.

  • Czas trwania: 92 minut, Gatunek: Komediodramat
  • Reżyseria: Dan Svátek

Uśmiechy smutnych mężczyzn w telewizji

ZwińRozwiń
  • Środa 30.10.2019 16:10

    HBO2

  • Sobota 26.10.2019 14:15

    HBO3

  • Wtorek 22.10.2019 04:25

    HBO2

  • Poniedziałek 14.10.2019 10:15

    HBO3

  • Czwartek 10.10.2019 01:55

    HBO2

  • Niedziela 06.10.2019 03:35

    HBO2

  • Środa 02.10.2019 07:50

    HBO3

  • Wtorek 01.10.2019 15:30

    HBO3

  • Sobota 28.09.2019 01:35

    HBO

  • Środa 25.09.2019 23:30

    HBO3

  • Czwartek 19.09.2019 04:25

    HBO

  • Sobota 14.09.2019 14:50

    HBO

Multimedia

Obsada

  • David Švehlík jako Josef
  • Jaroslav Dušek jako Milan
  • Ondrej Malý jako Honza
  • Ivan Franěk jako Tomás
  • Marika Soposká jako Dana
  • Jaroslav Plesl jako Evzen
  • Simona Babčáková jako Válková
  • Jirí Marysko jako Jarmil

Więcej »

Twórcy

  • Dan Svátek Reżyseria
  • Dan Svátek Scenariusz
  • Dan Svátek Producent
  • Ondrej Havlík Muzyka
  • Jakub Simunek Zdjęcia

Opis programu

ZwińRozwiń

Inspirujący komediodramat opowiadający o czterech walczących z uzależnieniem pacjentach, którzy znajdują się w najtrudniejszym okresie swojego życia. Nawet w niekorzystnych okolicznościach udaje im się żartować z rzeczywistości. Josef jest uzależnionym od alkoholu pisarzem, który po raz pierwszy decyduje się poddać leczeniu. Podczas pobytu w placówce mężczyzna spotyka innych ludzi, którzy są do niego podobni. Niecodzienne, podszyte sarkazmem podejście do rzeczywistości Josefa pomaga mu wyruszyć w podróż, której celem jest ocalenie życia.

Josef (David Svehlík) jest uzależnionym od alkoholu pisarzem, który po raz pierwszy decyduje się poddać się leczeniu. Podczas pobytu w placówce mężczyzna spotyka innych ludzi, którzy są do niego niezwykle podobni. Niecodzienne, podszyte sarkazmem podejście do rzeczywistości Josefa pomaga mu wyruszyć w podróż, której celem jest ocalenie życia. Inspirujący komediodramat opowiadający o czterech pacjentach walczących z uzależnieniem, którzy znajdują się w najtrudniejszym okresie swojego życia. Nawet w niekorzystnych okolicznościach udaje im się żartować z rzeczywistości i zarażać się nawzajem śmiechem. Twórcą tej przywracającej wiarę w drugiego człowieka produkcji jest Dan Svátek (Blízko nebe), który do współpracy zaprosił Davida Švehlíka (Mężczyzna idealny), Jaroslava Dušeka (Musimy sobie pomagać), Ondreja Malego (Czerwony kapitan), Ivana Franeka (Wielkie piękno) oraz Marikę Šoposką (Ja, Olga Hepnarova).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×