Uzależniające implanty

Addicted to Boob Jobs,

Wielokrotne poddawanie się operacjom plastycznym to uzależnienie opierające się na dążeniu do ideału. Co piąta kobieta w Wielkiej Brytanii po przebytym zabiegu już myśli o następnych.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Uzależniające implanty w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Wielokrotne poddawanie się operacjom plastycznym to uzależnienie opierające się na dążeniu do ideału. Co piąta kobieta w Wielkiej Brytanii nie potrafi powiedzieć sobie "stop" i po przebytym zabiegu już myśli o następnych. Nieustające niezadowolenie z wyglądu, chęć podniesienia własnej atrakcyjności i pragnienie upodobnienia się do gwiazd z pierwszych stron gazet powoduje, że kobiety szukają kolejnych okazji do wizyty w gabinecie chirurga albo specjalisty medycyny estetycznej.

Wielokrotne poddawanie się operacjom plastycznym to uzależnienie opierające się na dążeniu do ideału. Co piąta kobieta w Wielkiej Brytanii nie potrafi powiedzieć sobie "stop" i po przebytym zabiegu już myśli o następnych. Nieustające niezadowolenie z wyglądu, chęć podniesienia własnej atrakcyjności i pragnienie upodobnienia się do gwiazd z pierwszych stron gazet powoduje, że szukają one kolejnej okazji do wizyty w gabinecie chirurga albo specjalisty medycyny estetycznej. Powiększenie piersi to najpopularniejsza operacja plastyczna w tym kraju, co roku kobiety wydają na nie prawie 60 milionów funtów. Dlaczego? Czy tylko ze względu na chęć posiadania doskonalszego ciała? Czy poddają się takim zabiegom tylko i wyłącznie dla siebie? A może dla partnera? Bohaterkami naszego dokumentu będą kobiety, którym trudno jest rozstać się z chirurgiem i nieustająco chcą poprawić coś w wyglądzie swoich piersi.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×