W drodze na szczyt

W drodze na szczyt, Polska 2018

Piotr Tomala opowiada o Narodowej Zimowej Wyprawie na K2 2017/2018. Relacjonuje przebieg wyprawy, mówi o sytuacjach kryzysowych, a także o akcji ratunkowej na Nanga Parbat.

  • Czas trwania: 28 minut, Gatunek: Film dokumentalny

W drodze na szczyt w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Paweł Iwaniuk Montaż
  • Mariusz Kaźmierski Zdjęcia

Opis programu

ZwińRozwiń

Pod koniec 2017 roku wyruszyła z Polski Narodowa Zimowa Wyprawa na K2. Wśród himalaistów, którzy podjęli próbę wejścia na niezdobyty zimą szczyt, był lublinianin Piotr Tomala. Himalaista, obecnie szef programu Polski Himalaizm Zimowy, opowiada o przebiegu wyprawy, sytuacjach kryzysowych, a także o akcji na Nanga Parbat, podczas której Tomala oraz Denis Urubko, Adam Bielecki i Jarosław Botor uratowali Francuzkę Elisabeth Revol.

Na przełomie 2017 i 2018 roku wyruszyła z Polski Narodowa Zimowa Wyprawa na K2. Wśród himalaistów, którzy podjęli próbę wejścia na niezdobyty jeszcze zimą szczyt, był lublinianin Piotr Tomala. Himalaista, dziś także szef programu Polski Himalaizm Zimowy, opowiada o przebiegu wyprawy, o sytuacjach kryzysowych (lawinie kamieni, rannym Adamie Bieleckim), a także o akcji na Nanga Parbat, podczas której wspólnie z Denisem Urubko, Adamem Bieleckim i Jarosławem Botorem ratowali Francuzkę Elisabeth Revol.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×