W krainie Lego - wielka zabawa

Inside Lego: Big Toy Stories, Wielka Brytania

Widzowie mają okazję przyjrzeć się pracy legendarnego producenta klocków. Firma LEGO zgodziła się wpuścić ekipę filmową na teren swojej siedziby w duńskim mieście Billund.

 • Czas trwania: 48 minut, Gatunek: Film dokumentalny

W krainie Lego - wielka zabawa w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Widzowie mają okazję przyjrzeć się pracy legendarnego producenta klocków. Znana z pilnego strzeżenia własnych sekretów firma zgodziła się wpuścić ekipę filmową na teren swojej siedziby w duńskim mieście Billund. Twórcy programu udają się także na plac Leicester Square w Londynie, by obserwować otwarcie największego na świecie sklepu należącego do LEGO. Dokumentaliści odwiedzają również profesjonalnego budowniczego konstrukcji z klocków, który pracuje nad stworzeniem modelu londyńskiego mostu Tower Bridge.

Widzowie mają okazję przyjrzeć się pracy legendarnego producenta klocków. Znana z tego, jak skrzętnie pilnie strzeże własnych sekretów, firma zgodziła się wpuścić ekipę filmową na teren swojej siedziby w duńskim mieście Billund. Tymczasem trwają przygotowania do zbliżającej się Gwiazdki. Twórcy programu udają się na plac Leicester Square w Londynie, aby obserwować otwarcie największego na świecie sklepu należącego do LEGO. Dokumentaliści odwiedzają też jedynego w kraju profesjonalnego budowniczego konstrukcji z klocków, który pracuje właśnie nad rekordowo dużą kompozycją z lego - gigantycznym modelem londyńskiego mostu Tower Bridge.

Komentarze

Skomentuj
 • Jajsshdhdjdj (gość)

  Można obejrzeć w sieci? Oglądałem w TV i film zajebisty. Lepszy od " Boże Narodzenie w krainie LEGO".

  02.03.2019 08:04
 • Ja (gość)

  Nie lepiej wrócić do poprzednich programów? Znowu szajs nie do oglądania 😕

  03.09.2018 13:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×