W okowach marzeń

Alles wat we wilden, Dania 2010

W XXI wieku możliwości są nieograniczone. Każdy może być gwiazdą, milionerem, podróżować po świecie, a nawet w kosmos. Marzenia i możliwości młodych ludzi są duże, dzikie i nieograniczone.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

W okowach marzeń w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W XXI wieku możliwości są nieograniczone. Każdy może być gwiazdą, milionerem, podróżować po świecie, a nawet w kosmos. Marzenia i możliwości młodych ludzi są duże, dzikie i nieograniczone. Niestety, nie każdemu się to udaje. Dokument prezentuje młodych, kreatywnych, ambitnych ludzi z dużych miast. Są reżyserami, artystami, projektantami mody, ilustratorami. Wszyscy pięknie wyglądają, mają najmodniejsze ubrania, ukończyli prestiżowe uczelnie i właśnie zaczynają wspinać się po ścieżkach kariery.

"Jeśli coś robisz, musisz być w tym naprawdę dobry. Jeśli nie jesteś, musisz znaleźć coś, w czym będziesz lepszy od innych" - oto credo współczesnej młodzieży zorientowanej na sukces. W XXI wieku możliwości są nieograniczone. Każdy może być gwiazdą, milionerem, podróżować po całym świecie, a nawet w kosmos. Marzenia i możliwości młodych ludzi są duże, dzikie i nieograniczone. Tylko dlaczego niektórym się nie udaje? "W okowach marzeń" to film o młodych, kreatywnych, ambitnych ludziach z dużych miast. Są reżyserami, artystami, projektantami mody, ilustratorami. Wszyscy pięknie wyglądają, mają najmodniejsze ubrania, ukończyli prestiżowe uczelnie i właśnie zaczynają wspinać się po ścieżkach kariery. Twórcy filmu pokazują rysy na tym perfekcyjnym obrazku oraz jaką cenę trzeba zapłacić, by mieć więcej niż mają inni.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×