W popłochu

Go For Broke!, USA 1951

Amerykański oficer Michael Grayson obejmuje komendę nad oddziałem złożonym z Japończyków urodzonych w Stanach Zjednoczonych i będących obywatelami amerykańskimi.

  • Czas trwania: 105 minut, Gatunek: Film wojenny
  • Reżyseria: Robert Pirosh

W popłochu w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Robert Pirosh Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Akcja filmu dzieje się w czasie II Wojny Światowej. Amerykański oficer Michael Grayson obejmuje komendę nad oddziałem złożonym z Japończyków urodzonych w Stanach Zjednoczonych i będących obywatelami amerykańskimi. Grayson nie wierzy w patriotyzm podwładnych, więc z początku ich wzajemne kontakty cechuje, przynajmniej z jego strony, podejrzliwość, a nawet wrogość. Pierwsze wspólne zadanie bojowe to doskonała okazja, aby wypróbować lojalność żołnierzy.

Akcja filmu dzieje się w czasie II Wojny Światowej. Amerykański oficer Michael Grayson obejmuje komendę nad oddziałem złożonym z Japończyków urodzonych w Stanach Zjednoczonych i będących obywatelami amerykańskimi. Grayson nie wierzy w patriotyzm swoich podwładnych, więc z początku ich wzajemne kontakty cechuje, przynajmniej z jego strony, podejrzliwość, a nawet wrogość. Pierwsze wspólne zadanie bojowe to doskonała okazja, aby wypróbować lojalność żołnierzy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×