Wędrówka po islandzkich wulkanach

Julia Bradbury's Icelandic Walk, Wielka Brytania 2010

Brytyjska dziennikarka wyrusza do sławnego islandzkiego wulkanu Eyjafjallajökull, który w 2010 r. spowodował wstrzymanie ruchu lotniczego w niemal całej Europie. Towarzyszy jej przewodniczka Hanna.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Wędrówka po islandzkich wulkanach w telewizji

ZwińRozwiń
  • Wtorek 16.04.2013 13:35

    TVP 2

  • Poniedziałek 28.05.2012 16:25

    TVP 2

Opis programu

ZwińRozwiń

Brytyjska dziennikarka wyrusza do sławnego islandzkiego wulkanu Eyjafjallajökull, który w 2010 r. spowodował wstrzymanie ruchu lotniczego w niemal całej Europie. Julia Bradbury ma do przebycia 60 kilometrów, co zajmie około 4 dni. W wędrówce towarzyszy jej przewodniczka Hanna. Podróżniczki mijają pola lawowe, szczeliny lodowcowe, gejzery, lodowce, strumienie, wzgórza powstałe w wyniku erupcji i jezioro pełne popiołu wulkanicznego.

Brytyjska dziennikarka, Julia Bradbury, wyrusza do sławnego islandzkiego wulkanu Eyjafjallojokull, który w 2010 spowodował prawie w całej Europie wstrzymanie ruchu lotniczego. Ma do przebycia 60 kilometrów, co zajmie jej około 4 dni. W wędrówce towarzyszy jej miejscowa przewodniczka Hanna. Obie podróżniczki mijają po drodze pola lawowe, szczeliny lodowcowe, gejzery, lodowce, strumienie, nowe wzgórza powstałe w wyniku erupcji, jezioro pełne popiołu wulkanicznego. To fascynująca, lecz trudna wędrówka po księżycowym, pustym krajobrazie wulkanicznym.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×