Wielkie koty atakują

Attack Of The Big Cats, USA

W programie przegląd gatunków wielkich kotów. Ewolucja i zdolności przystosowania się do różnych środowisk pozwoliły im przetrwać, choć niektóre gatunki są na granicy wymarcia.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Wielkie koty atakują w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W programie przegląd gatunków wielkich kotów. Istnieje około 40 ras tych zwierząt. Zamieszkują wszystkie strefy klimatyczne, występują na wszystkich kontynentach poza Australią i Antarktydą. Ewolucja i zdolności przystosowania się do różnych środowisk pozwoliły im przetrwać, choć niektóre gatunki są na granicy wymarcia.

Na świecie żyje prawie 40 różnych gatunków kotowatych, ale tylko cztery z nich należą do ekskluzywnego klubu dużych kotów. Lew, tygrys, lampart oraz jaguar są silne i uzbrojone po zęby, tak żeby w razie potrzeby mogły postawić na swoim. W ich świecie nic nie jest małe, a wiele rzeczy zaskakuje. Nasi widzowie dowiedzą się, na czym tak właściwie polega niezwykłość dużych kotów - bo jak wiadomo, rozmiar nie zawsze jest najważniejszy. "Na świecie żyje prawie 40 różnych gatunków kotowatych, ale tylko cztery z nich należą do ekskluzywnego klubu dużych kotów. Lew, tygrys, lampart oraz jaguar są silne i uzbrojone po zęby, tak żeby w razie potrzeby mogły postawić na swoim. W ich świecie nic nie jest małe, a wiele rzeczy zaskakuje. Nasi widzowie dowiedzą się, na czym tak właściwie polega niezwykłość dużych kotów - bo jak wiadomo, rozmiar nie zawsze jest najważniejszy. "

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×