Wielkie ucieczki z Alcatraz

Alcatraz: The Greatest Escapes, USA 2018

Widzowie dowiedzą się, dlaczego osadzeni w Alcatraz byli gotowi na wszystko, by uciec z piekła, jakim było to najlepiej strzeżone więzienie na świecie.

  • Czas trwania: 52 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Alcatraz - najlepiej strzeżone więzienie na świecie. Odbywali w nim karę m.in. Al Capone, Machine Gun Kelly oraz słynny psychopata Robert Stroud, znany jako Ptasznik z Alcatraz. Przez prawie 30 lat kolejni więźniowie marzyli o tym, by zbiec z twierdzy. Podejmowali liczne próby, m.in. ukazaną w wielu książkach i filmach słynną wielką ucieczkę. Twórcy przedstawiają, dlaczego osadzeni byli gotowi na wszystko, by wydostać się z piekła Alcatraz.

Przekonamy się, dlaczego osadzeni w Alcatraz byli gotowi na wszystko, by uciec z piekła, jakim było to najlepiej strzeżone więzienie na świecie. "Przekonamy się, dlaczego osadzeni w Alcatraz byli gotowi na wszystko, by uciec z piekła, jakim było to najlepiej strzeżone więzienie na świecie." "Alcatraz. Diabelska Wyspa. Skała. Najlepiej strzeżone więzienie na świecie. Odbywali w nim karę m.in. Al Capone, Machine Gun Kelly oraz słynny psychopata Robert Stroud, znany jako Ptasznik z Alcatraz. Przez prawie 30 lat kolejni więźniowie marzyli o tym, by zbiec z twierdzy. Podejmowali liczne próby, m.in. ukazaną w wielu książkach i filmach słynną wielką ucieczkę. Twórcy programu przedstawiają, dlaczego osadzeni byli gotowi na wszystko, by wydostać się z piekła Alcatraz." "Alcatraz. Diabelska Wyspa. Skała. Najlepiej strzeżone więzienie na świecie. Odbywali w nim karę m.in. Al Capone, Machine Gun Kelly oraz słynny psychopata Robert Stroud, znany jako Ptasznik z Alcatraz. Przez prawie 30 lat kolejni więźniowie marzyli o tym, by zbiec z twierdzy. Podejmowali liczne próby, m.in. ukazaną w wielu książkach i filmach słynną wielką ucieczkę. Twórcy programu przedstawiają, dlaczego osadzeni byli gotowi na wszystko, by wydostać się z piekła Alcatraz."

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×