Wielkie włoskie obżarstwo

Brian Boitano's Italian Adventure, USA

Brian Boitano wybiera się do rodzinnego miasta Favale di Malvaro, położonego w północnych Włoszech. Na targach i w lokalnych sklepach znajduje składniki, dzięki którym wyczarowuje fantastyczne dania.

 • Gatunek: Film dokumentalny

Wielkie włoskie obżarstwo w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Brian Boitano wybiera się do rodzinnego miasta Favale di Malvaro, położonego w północnych Włoszech. Na targach i w lokalnych sklepikach Brian znajduje składniki, dzięki którym wyczarowuje fantastyczne dania: makaron z bazyliowym kremowym sosem, grillowany stek w borowikowym sosie, czy brzoskwiniowe tiramisu. O zachodzie słońce gospodarz spożywa posiłek, delektując się smakami i widokiem, który rozpościera się z tarasu na piękne wzgórza.

Dołącz do Briana Boitano i wybierz się z nim w niezapomnianą włoską podróż do Favale di Malvaro, miejsca, z którego pochodzi Brian. Razem z nim przemierz północne Włochy i odkryj tajemnice, które sprawiają, że włoska kuchnia jest tak smaczna. Na warzywnych targach i w lokalnych sklepikach Brian znajdzie składniki, dzięki którym wyczaruje fantastyczne dania; makaron z bazyliowym kremowym sosem, grillowany stek w borowikowym sosie, czy brzoskwiniowe tiramisu. Wszystkiego będzie próbował o zachodzie słońce delektując się smakami i widokiem, który rozpościera się z tarasu na piękne wzgórza Favale di Malvaro.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×