Więzienie w Kolumbii

A Jail in Colombia, Francja 2005

Odwiedziny w więzieniu nazywanym przez urzędników kolumbijskich "modelowym", miejscu gdzie królują przemoc i narkotyki oraz w którym rządy sprawowane są nie przez personel lecz samych więźniów.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Więzienie w Kolumbii w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Odwiedziny w więzieniu La Modelo w Bogocie w Kolumbii, nazywanym "modelowym" przez urzędników tego kraju, placówce, którą właściwie rządzą sami więźniowie, miejscu gdzie karę odbywa 5000 więźniów i zatrudnionych jest nie więcej niż 150 strażników. Królują tu przemoc i narkotyki, a w ciągu ostatniego roku zostało tu zabitych 162 więźniów. Tym zakładem karnym rządzą trzy grupy kryminalne: członkowie ugrupowań partyzanckich, grup paramilitarnych i przemytnicy narkotyków.

Odwiedziny w więzieniu La Modelo w Bogocie w Kolumbii, nazywanym "modelowym" przez urzędników tego kraju, placówce, którą właściwie rządzą sami więźniowie, miejscu gdzie karę odbywa 5000 więźniów i zatrudnionych jest nie więcej niż 150 strażników. Królują tu przemoc i narkotyki, a w ciągu ostatniego roku zostało tu zabitych 162 więźniów. Tym zakładem karnym rządzą trzy grupy kryminalne: członkowie ugrupowań partyzanckich, grup paramilitarnych i przemytnicy narkotyków. Podzielili między sobą więzienie na 3 obszary, a każda z grup ma własne oddziały obronne i ochrania własne terytorium.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×