Winx Club: Tajemnica morskich głębin

Winx Club: Il mistero degli abissi, Włochy 2015

Wróżki z Klubu Winx muszą zmierzyć się z podstępnymi wiedźmami Trix, które wraz z nowym sojusznikiem zamierzają objąć władzę nad morzami Wymiaru Magix.

  • Czas trwania: 75 minut, Gatunek: Film animowany
  • Reżyseria: Iginio Straffi

Winx Club: Tajemnica morskich głębin w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Iginio Straffi Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

W Alfei, szkole dla wróżek, życie płynie zgodnie z ustalonym rytmem. Wróżki z Klubu Winx świętują wraz z nowymi uczennicami rozpoczęcie roku szkolnego. Tymczasem podstępne wiedźmy Trix docierają nad Nieskończony Ocean z zamiarem objęcia władzy nad morzami Wymiaru Magix. Równowaga wodnego ekosystemu została zachwiana z powodu zanieczyszeń, za które odpowiedzialni są ludzie, więc wiedźmy mają ułatwione zadanie. Bloom i jej przyjaciółki muszą zrobić wszystko, aby powstrzymać wrogów, zwalczyć zanieczyszczenie środowiska i przywrócić harmonię.

Pora na nową magiczną przygodę wróżek Winx! Odwaga, bezinteresowność i przyjaźń znów staną w obronie świata! W Alfei, najlepszej szkole dla wróżek w Wymiarze Magix, życie płynie zgodnie z ustalonym rytmem. Wróżki z Klubu Winx świętują wraz z nowymi uczennicami rozpoczęcie roku szkolnego. Tymczasem Trix - trzy czarownice nienawidzące przyjaciółek z Klubu Winx - docierają nad Nieskończony Ocean z zamiarem zdobycia cesarskiego tronu i objęcia władzy. Wiedźmy Trix sądzą, że uda im się zawładnąć całym podwodnym światem. Równowaga ekosystemu Nieskończonego Oceanu została zachwiana z powodu zanieczyszczeń, za które odpowiedzialni są ludzie. Trix mają więc ułatwione zadanie. Dzielne wróżki z Klubu Winx nie zamierzają patrzeć, jak podwodny świat ulega zniszczeniu! Czy ich odwaga i dobroć wystarczą, żeby przywrócić harmonię w Nieskończonym Oceanie i zwalczyć zanieczyszczenie środowiska? Czy dzięki Bloom i jej przyjaciółkom w Wymiarze Magix znów zapanuje spokój i ład? Najnowszy, trzeci już pełnometrażowy film z serii Winx Club "Tajemnica morskich głębin" powstał na 10-lecie istnienia wróżek z Klubu Winx. Do polskich kin wszedł 3 października 2014 roku i był dystrybuowany w sieci kin Helios.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×