Wraki Morza Czerwonego - El Khafain

Polska 2009

Dokument o widmowym wraku promu El Khafain, który zatonął w listopadzie 2005 roku niedaleko egipskiego portu Safaga, gdy na jego pokładzie wybuchł pożar, którego załoga nie była w stanie ugasić.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Wraki Morza Czerwonego - El Khafain w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument o widmowym wraku, leżącym dziesięć minut łodzią od jednego z najbardziej znanych wraków Morza Czerwonego, Salem Express. Prom El Khafain zatonął w listopadzie 2005 roku niedaleko egipskiego portu Safaga, gdy na jego pokładzie wybuchł pożar, którego załoga nie była w stanie ugasić. Niektórzy twierdzą, że El Khafain może zsunąć się niedługo w morską przepaść, co zaprzepaści szansę odwiedzenia go przez płetwonurków rekreacyjnych.

"Wraki Morza Czerwonego - El Khafain" to film o widmowym wraku, leżącym dziesięć minut łodzią od jednego z najbardziej znanych wraków Morza Czerwonego Salem Express. Prom El Khafain zatonął w listopadzie 2005 roku niedaleko egipskiego portu Safaga, gdy na jego pokładzie wybuchł pożar, którego załoga nie była w stanie ugasić. Niektórzy twierdzą, że El Khafain może zsunąć się niedługo w morską przepaść, co zaprzepaści szansę odwiedzenia go przez płetwonurków rekreacyjnych. Oprócz bardzo ciekawej, ale niejasnej historii zatonięcia El Khafain, ekipa filmowa spotkała wewnątrz wraku jeszcze coś równie widmowego, czego Egipcjanin Mahmud nie chciał nawet nazwać po imieniu...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×