Wrześniowy numer Vogue

The September Issue, USA 2009

Film przybliża sylwetkę najbardziej wpływowej kobiety świata mody, szefowej magazynu Vogue - Anny Wintour. Twórcy pokazują kulisty powstawania najważniejszego w roku, jesiennego numeru magazynu.

  • Czas trwania: 105 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Wrześniowy numer Vogue w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Od ponad dwóch dekad Anna Wintour jest naczelną magazynu Vogue i jedną z najbardziej wpływowych postaci w świecie mody. Dziś to właśnie jej magazyn wyznacza trendy, lansuje projektantów, wskazuje, co będą nosić w nadchodzącym sezonie miliony kobiet i mężczyzn na całym świecie. Twórcy dokumentu pokazują kulisty powstawania najważniejszego w roku, jesiennego numeru magazynu. W 2007 r. towarzyszył temu wydarzeniu dodatkowy splendor. Miał on być najlepiej sprzedającym się numerem w historii.

"Wrześniowy numer Vogue" to znakomity film dokumentalny poświęcony amerykańskiemu magazynowi "Vogue", który uważa się za najważniejsze kobiece pismo w świecie mody i modelingu. Poznajemy Annę Wintour, redaktor naczelną magazynu i jedną z najbardziej wpływowych postaci w świecie mody. To ona wywindowała tytuł na sam szczyt, to dzięki niej "Vogue" wyznacza trendy, lansuje projektantów, wskazuje, co będą nosić w nadchodzącym sezonie miliony kobiet i mężczyzn na całym świecie. Dokument przybliża też postacie współpracowników Wintour oraz kulisy ich pracy nad przygotowaniem najważniejszego numeru - jakim co roku jest wrześniowy numer "Vogue". W 2007 r. towarzyszył temu wydarzeniu dodatkowy splendor, gdyż "Vogue" miał być największym, najobszerniejszym, najcięższym i najlepiej sprzedającym się numerem w historii . Wrześniowe numery gazety są zawsze najbardziej wyczekiwaną i najbardziej pożądaną biblią mody na nadchodzący sezon, po wrześniowy numer magazynu w kioskach ustawiają się kolejki. Klasę modelki liczy się jej ilością okładek w "Vogue" lub co najmniej sesjami w magazynie, zaś miłośniczki mody na całym świecie z wypiekami studiują każdą stronę słynnego magazynu. Wszystko to możecie obejrzeć w filmie dokumentalnym "Wrześniowy numer Vogue".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 6.9 Głosów: 11

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×