Wykonało się

Polska 2010

W 2010 roku 2 kwietnia, rocznica śmierci Jana Pawła II, przypada w Wielki Piątek. Film odwołuje się do rekolekcji wielkopostnych, które kardynał Karol Wojtyła wygłosił w Watykanie w 1976 roku.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Wykonało się w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W 2010 roku 2 kwietnia, rocznica śmierci Jana Pawła II, przypada w Wielki Piątek. Film odwołuje się do rekolekcji wielkopostnych, które kardynał Karol Wojtyła wygłosił na prośbę Pawła VI w Watykanie w 1976 roku. Mottem będą niezwykłe słowa Wojtyły wypowiedziane w trakcie rekolekcji "Wykonało się. W Twoje ręce oddaję ducha mego". Są to niezwykle ważne słowa dla zrozumienia chrześcijaństwa. Wypowiedział je Jezus na krzyżu.

W tym roku 2 kwietnia, rocznica śmierci Jana Pawła II wypada w Wielki Piątek. Film odwołuje się do rekolekcji wielkopostnych, jakie na prośbę Pawła VI wygłosił kardynał Karol Wojtyła w Watykanie w 1976 roku. Mottem filmu będą niezwykłe słowa Wojtyły wypowiedziane w trakcie rekolekcji "Wykonało się. W Twoje ręce oddaję ducha mego". Jakże są to ważne słowa dla zrozumienia chrześcijaństwa. Wypowiedział je Jezus na krzyżu, a potem w chwili śmierci Jan Paweł II.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×