Wymiana ekipy w Białym Domu

Flipping the White House, Wielka Brytania 2012

W dniu zaprzysiężenia prezydenta USA Biały Dom w ciągu 6 godzin ma być przygotowany do zamieszkania w nim nowej głowy państwa. Dokument ukazuje szczegóły pracy specjalnie wyszkolonej do tego ekipy.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Wymiana ekipy w Białym Domu w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W dniu zaprzysiężenia prezydenta Stanów Zjednocznych Biały Dom w ciągu 6 godzin ma być przygotowany do zamieszkania w nim nowej głowy państwa. Specjalnie wyselekcjonowana i wyszkolona grupa ludzi wkracza do 132 pomieszczeń, by przystosować je do potrzeb nowego prezydenta i usunąć ślady bytności poprzedniej ekipy rządzącej. W dokumencie byli pracownicy Białego Domu opowiadają o szczegółach tej wyjątkowej misji, która wymaga perfekcyjnej koordynacji. Presja czasu i rangi wydarzenia daje się we znaki. Bywa, że nie wszystko idzie zgodnie z planem.

W dniu zaprzysiężenia prezydenta USA Biały Dom musi być przygotowany dla nowej głowy państwa. Specjalnie wyszkolona grupa ludzi wkracza do 132 pomieszczeń, aby przystosować je do potrzeb prezydenta. W dokumencie pracownicy Białego Domu zdradzają szczegóły tej wyjątkowej misji. Ekipa 93 osób ma tylko 6 godzin, aby wszystko wyglądało tak, jakby nowa głowa państwa mieszkała tu od dawna. 132-pokojową rezydencję wypełniają rzeczami osobistymi pierwszej rodziny Stanów Zjednoczonych. Na swoim miejscu szybko muszą znaleźć się meble, bibeloty, fotografie, ubrania, a nawet ulubione przekąski w lodówce. Presja czasu i ranga wydarzenia dają się we znaki. Bywa, że nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×