Wyprawa na Everest

Expedition Everest, USA 2020

Twórcy zapraszają na przełomową wyprawę na Everest. Zespół naukowców i Szerpów łączy siły, by umieścić stację pogodową na najwyższym szczycie świata.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Wyprawa na Everest w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Twórcy zapraszają na przełomową wyprawę na Mount Everest. Biorący w niej udział naukowcy mają nadzieję, że odkrywając tajemnice najwyższego szczytu świata, dowiedzą się więcej o zmieniającym się klimacie. Eksperci sporządzają zdumiewająco dokładną mapę słynnego lodowca Khumbu. Biolodzy zajmują się badaniem gatunków żyjących w ekstremalnych warunkach, a zespół Szerpów i klimatologów wspina się wprost do "strefy śmierci", aby zainstalować najwyżej położoną stację pogodową.

Zapraszamy na przełomową wyprawę na Mount Everest. Biorący w niej udział naukowcy mają nadzieję, że odkrywając tajemnice najwyższego szczytu świata, dowiedzą się więcej o naszym zmieniającym się klimacie. Eksperci sporządzają zdumiewająco dokładną mapę słynnego lodowca Khumbu. Biolodzy zajmują się badaniem gatunków żyjących w ekstremalnych warunkach, a zespół Szerpów i klimatologów wspina się wprost do "strefy śmierci", aby zainstalować najwyżej położoną stację pogodową.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×