YouTube' owa rewolucja

YouTube Revolution, Wielka Brytania 2015

Serwis YouTube, który obchodzi 10. urodziny, co miesiąc odwiedza 800 mln użytkowników, spędzających ponad 3 mld godzin na oglądaniu filmów. W programie historia najpopularniejszego w sieci serwisu.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Jim Nally

YouTube' owa rewolucja w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Key Robertson Zdjęcia
  • Jim Nally Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Trudno sobie dziś wyobrazić świat bez YouTube. Według statystyk w każdym miesiącu serwis odwiedza 800 mln użytkowników, którzy oglądają każdego dnia 4 miliardy filmów. Popularny serwis, który obchodzi 10. urodziny, jest źródłem każdego rodzaju informacji - od wiadomości ze świata polityki przez przepisy kulinarne i rozrywkę po relacje z wakacji i instrukcję montażu gniazdka w ścianie. Program opowiada o tym, jak w ciągu 10 lat dla milionów widzów na całym świecie ekran monitora stał się konkurentem ekranu telewizora.

Najpopularniejszy w sieci serwis, który codziennie odwiedzany jest przez 800 mln użytkowników. YouTube dostarcza internautom najróżniejszych treści, jest prawdziwą skarbnicą wiedzy i źródłem rozrywki. Dokument pokazuje, jak na przestrzeni lat YouTube się rozwijał i zmieniał swoje oblicze.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×