Zabójcy znad jeziora

The Lakeshore Killers, Zimbabwe

W położonej w samym sercu Afryki dolinie Zambezi znajduje się ogromne jezioro, nad którym mieszkają trzy wkraczające w dorosłość lwy.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Zabójcy znad jeziora w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W sercu Afryki, w dolinie Zambezi, leży wielkie jezioro. Trzy młode lwy wchodzą właśnie w dorosłość i będą musiały walczyć o swoje miejsce w stadzie. Ciągłą walkę o pożywienie utrudnia dodatkowo rywalizacja z krokodylami. W filmie zaprezentowane zostaną niezwykłe ujęcia nakręcone z lotu ptaka, dzięki którym widzowie będą mogli zobaczyć stado z innej perspektywy. Rzucą też one nowe światło na taktyki przetrwania lwów.

"Głęboko w sercu Afryki, w dolinie Zambezi, leży wielkie jezioro. Widzowie spotkają tu trzy młode lwy, które wchodzą właśnie w dorosłość i będą musiały walczyć o swoje miejsce w stadzie. Życie na tym terenie nie jest łatwe. Ciągłą walkę o pożywienie utrudnia dodatkowo rywalizacja o potencjalne ofiary z krokodylami. W filmie zaprezentowane zostaną niezwykłe ujęcia nakręcone z lotu ptaka, dzięki którym widzowie będą mogli zobaczyć stado z innej perspektywy. Rzucą też one nowe światło na taktyki przetrwania lwów."

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×