Zaczarowane góry: w sercu Niemiec

Enchanted Mountains - In the Heart of Germany, Niemcy 2020

Niemieckie góry Harzu to królestwo natury. Zimą szaleją tu śnieżne burze, latem lasy są nawadniane przez deszcze. Uwe Anders wyrusza w góry z kamerą, aby pokazać ich piękne pejzaże i dziką przyrodę.

  • Czas trwania: 52 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Uwe Anders

Zaczarowane góry: w sercu Niemiec w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

  • Colin Solman

Twórcy

  • Uwe Anders Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Najbardziej wysunięte na północ pasmo górskie w Niemczech to wyjątkowa kraina. Harz to królestwo natury: zimą szaleją tu śnieżne burze, latem gęste lasy są nawadniane przez deszcze. Na tych wzgórzach żyją jedyne w Niemczech dwa dzikie gatunki kotów. Filmowiec i znawca gór Harzu, Uwe Anders, podróżował po tych terenach przez ponad dwa lata, aby nakręcić ten wyjątkowy dokument przyrodniczy.

Najbardziej wysunięte na północ pasmo górskie w Niemczech to wyjątkowa kraina. Harz to królestwo natury: zimą szaleją tu śnieżne burze, latem gęste lasy są nawadniane przez deszcze. Na tych wzgórzach żyją jedyne w Niemczech dwa dzikie gatunki kotów — ryś i żbik — oraz inne zwierzęta, które wolą pozostawać w ukryciu, takie jak jelenie i dzikie owce. Filmowiec i znawca gór Harzu, Uwe Anders, podróżował po tych terenach przez ponad dwa lata, aby nakręcić ten wyjątkowy dokument przyrodniczy; udało mu się stworzyć niezwykle malowniczy portret dzikiej przyrody.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×