Zbuntowany książę Harry

Harry at 30, Wielka Brytania 2014

Książę Harry wywołał skandale buntowniczym stylem życia i ekscesami w dyskotekach. Później walczył w Afganistanie i zaangażował się w pomoc charytatywną dla afrykańskich dzieci.

 • Czas trwania: 46 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Stephen Mcginn

Zbuntowany książę Harry w telewizji

ZwińRozwiń
 • Wtorek 22.11.2016 03:35

  TVP 1

 • Piątek 12.02.2016 02:30

  TVP 1

 • HIT Dnia

  Czwartek 11.02.2016 22:20

  TVP 1

Multimedia

Twórcy

 • Stephen Mcginn Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Książę Harry, wnuk królowej Elżbiety, przez niektórych jest nazywany "dzikim dzieckiem" ze względu na niepokorny charakter. Inni uważają księcia za czarującego młodego mężczyznę i najlepszego kandydata na męża w Wielkiej Brytanii. Młodszy syn księżnej Diany silnie przeżywał stratę matki. Wywołał skandale buntowniczym stylem życia i ekscesami w dyskotekach. Później walczył w Afganistanie i zaangażował się w pomoc charytatywną dla afrykańskich dzieci.

Film dokumentalny przedstawiający niepokornego Księcia Harry'ego, brata Williama i wnuka królowej Elżbiety. Niektórzy nazywają go "dzikim dzieckiem", dla innych jest czarującym młodym mężczyzną i obecnie najlepszym kawalerem do wzięcia. Jednak Harry mimo trzydziestki na karku nie kwapi się być potulnym mężem swojej żony i grzecznym mieszkańcem Pałacu Buckingham. Wśród wzlotów i upadków jego życia, zobaczymy, jak bardzo przeżył utratę matki, przechodził czasy buntu, szalał w dyskotekach, podrywał dziewczyny, nie stronił od alkoholu i innych środków pomagających lepiej się bawić, walczył w Afganistanie i angażował się w pomoc charytatywną dla afrykańskich dzieci. Opinia, jaka najczęściej się powtarza, to stwierdzenie, że Harry jest po prostu zwykłym, serdecznym człowiekiem, którego wszyscy bardzo lubią.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×