Zeszyt

Zeszyt, Polska 2018

Przed łóżkiem pogrążonego w głębokim śnie chłopca, leży zeszyt, który po chwili się otwiera i wprowadza widzów w inny świat. W szkole udręczeni nauczyciele działają jak automaty, tak naprawdę nie nawiązując kontaktu ze swoimi podopiecznymi.

  • Czas trwania: 6 minut, Gatunek: Film animowany
  • Reżyseria: Aleksandra Rylewicz

Zeszyt w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Aleksandra Rylewicz Reżyseria
  • Aleksandra Rylewicz Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Przed łóżkiem pogrążonego w głębokim śnie chłopca, leży zeszyt, który po chwili się otwiera i wprowadza widzów w inny świat. Nagle jest szkoła, gdzie: udręczeni nauczyciele działają jak automaty, tak naprawdę nie nawiązując kontaktu ze swoimi podopiecznymi. Uczniowie traktują zakazy i nakazy szkolne jak przeszkody, które należy omijać bądź ignorować. Interesy uczniów i nauczycieli są rozbieżne, łączy ich tylko jedno: czekają na ostatni dzwonek, który ich uwolni.

Krótki film animowany. Przed łóżkiem pogrążonego w głębokim śnie chłopca, leży zeszyt, który po chwili się otwiera i wprowadza nas w inny świat. Nagle znajdujemy się w szkole, gdzie: udręczeni nauczyciele działają jak automaty, tak naprawdę nie nawiązując kontaktu ze swoimi podopiecznymi. Uczniowie traktują zakazy i nakazy szkolne jak przeszkody, które należy omijać bądź ignorować. Interesy uczniów i nauczycieli są rozbieżne, łączy ich tylko jedno: czekają na ostatni dzwonek, który ich uwolni. (opis producenta)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×